Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı, yeni bölümden ilk sahne! Son bölümde neler yaşandı?

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 20. yeni bölümden ilk görüntüler yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler'in merakla beklenen 20. bölümün fragmanı Oya'nın Burcu'nun hamileliği yüzünden zor durumda kalmasına sahne oldu.

07 Mart 2018, Çarşamba 11:39
- A +
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı, yeni bölümden ilk sahne! Son bölümde neler yaşandı?

Ufak Tefek Cinayetler'in 20. yeni bölümden ilk görüntüler ve sahne yayınlandı. Ufak Tefek Cinayetler son bölümünde Sarmaşık'taki yalancılar birer birer ortaya çıkarken, Oya yine kendisini olayların tam ortasında buluyor. Sevilen dizi Ufak Tefek Cinayetler'in merakla beklenen 20. bölümün fragmanı Oya'nın Burcu'nun hamileliği yüzünden zor durumda kalmasına sahne oldu. Yeni bölümde Burcu'nun hamilelik olayı için Pelin, Arzu ve Merve, Oya'yı hedef alıyor. Oya ise, 'Ne çabuk toplaştınız. Biraz önce birbirinizin gözünü oyuyordunuz' sözleriyle karşılık veriyor.


UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ufak Tefek Cinayetler'de Sarmaşık'ta yalancılar bir bir dökülüyor... Arzu, Merve'nin yalanını, Oya da Burcu’nun oyunu çözüyor. Şimdi ikisi için de kara günler başlıyor. 5 kadın zincirleme birbirini zehirlemeye başlıyorlar. Çember git gide daralıyor. Artık biri birinden kurtulmak zorunda! Merve, Arzu ve Oya ittifakını tek hamleyle dağıtıyor. Arzu da Oya'ya düşman oluyor. Sonunda sarmaşık Oya'yı kuşatıyor.Ve Kemal Başkomiser korkunç bir sırrı öğreniyor! Görülen o ki; bu araştırdıkları, işlenen ilk cinayet değil! Kadınların savaşı aslında daha şimdiden "can alma" seviyesine geliyor. 
 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...