Ufak Tefek Cinayetler 38.bölüm fragmanı: Oya, Serhan'ın kapısına dayanıyor!

Ufak Tefek Cinayetler 38.bölüm fragmanı, dizinin ekranlara gelen son bölümünün hemen arkasından yayınlandı. Oya'nın öfke nöbetine sahne olan fragmanda Serhan'ın annesinin gizlice açtırdığı babalık testi davası ile çılgına dönen Oya'nın Serhan'ın kapısına dayandığı görülmekte.

17 Ekim 2018, Çarşamba 14:42
- A +

Ufak Tefek Cinayetler'in 37. ve son yayınlanan bölümüne Emre ve Kerim'in Sarmaşık'ın altını üstüne getirmek için yaptıkları anlaşma damga vurdu. Edip'i kimin öldürdüğünü bulmaya karar veren ikili Sarmaşık sakinlerini sıkıştırmaya ve saklı kalan sırları açığa çıkarmaya zorlamaya başladılar. Bunun yanı sıra torunundan gizlice aldığı DNA örnekleriyle oğlundan habersiz babalık davası açan Betül Aksak ise Oya'nın sarsılmasına sebep oldu. Ufak Tefek Cinayetler 38. bölüm fragmanında babalık davasını öğrenen Oya'nın öfke nöbetine girip Serhan'ın kapısına dayandığı ve kapıyı tekmelediği görülüyor.

YORUM YAZ

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.