Tyler Honeycutt'ın vefatı basketbol dünyasını yasa boğdu

Anadolu Efes'in eski oyuncularından Tyler Honeycutt'ın vefatı sonrası basketbolun içinde yer alan birçok isim taziye mesajlarını yayınladılar. Eski kulübü Anadolu Efes, eski takım arkadaşları Cedi Osman, Doğuş Balbay gibi isimler sosyal medya hesaplarından üzüntülerini paylaştılar.

08 Temmuz 2018, Pazar 02:02
- A +
EuroLeague

EuroLeague

EuroLeague Basketball ailesi Tyler Honeycutt’ın zamansız vefatına ilişkin üzüntülerini dile getiriyor ve ailesi, dostları, takım arkadaşları, koçları, taraftarlara başsağlığı diliyor. Huzur içinde yatsın."

Anadolu Efes

Anadolu Efes

Cedi Osman

Cedi Osman

Eski bir takım arkadaşı ve harika bir adam. Onun kaybını duymak korkunç. Ailesine ve arkadaşlarına en içten başsağlığı dileklerimi sunuyorum. Huzur içinde yat Tyler Honeycutt.

Doğuş Balbay

Doğuş Balbay

Tyler Honeycutt'ın yakın zamandaki kaybını duymaktan dolayı şok oldum ve çok üzgünüm. Dualarımız bu zor zamanda ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte. Seni asla unutmayacağız kardeşim..." 

DeMarcus Cousins

DeMarcus Cousins

Huzur içinde yat Tyler Honeycutt. Dualar ailesi ve arkadaşlarıyla. Rahat uyu kardeşim."

Isaiah Thomas

Isaiah Thomas

Kardeşim Tyler Honeycutt, huzur içinde yat! Lanet olsun!"

Khimki

Khimki

Tyler Honeycutt vefat etti... Oyuncunun menajeri mr. Aaron Mintz, Honeycutt'un vefatını doğruladı. Khimki Basket, Tyler'ın ailesine ve arkadaşlarına en derin başsağlığı diliyor. Huzur içinde Tyler..."

Furkan Korkmaz

Furkan Korkmaz

Cenk Yıldırım

Cenk Yıldırım

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.