"Türkiye'deki tek spor markasıyız"

Başkan Polat, “Galatasaray, dünya spor sahnesinde elde edeceği büyük başarılarla adını silinmeyecek biçimde yeryüzünün tüm sporseverlerine ezberletecek ve sevdirecektir” dedi.

02 Şubat 2010, Salı 04:30
- A +
'Türkiye'deki tek spor markasıyız'

‘Tüm dünya ezberleyecek"

"Galatasaray, dünya spor sahnesinde elde edeceği büyük başarılarla adını silinmeyecek biçimde yeryüzünün tüm sporseverlerine ezberletecektir. Galatasaray, önümüzdeki dönemin de dünya kulübüdür. Galatasaray bu topraklardan çıkabilecek  kurumsallaşmış tek spor markasıdır."

Sarı-Kırmızılı kulübün patronu Adnan Polat, Galatasaray Dergisi’nin Şubat sayısında yayınlanan yazısında son derece çarpıcı ifadeler kullandı. Hem taraftarlar hem de camia açısından umut verici sözler sarf eden Başkan, “Sportif başarının maddi altyapısının oluşturulmasıyla, başarıların sürekliliği mümkün kılınacaktır. Galatasaraylılar olarak sözünü verdiğimiz ‘Büyük Galatasaray Vizyonu’ budur. Bu güç, kulübümüzün 2. yüzyılının da stratejisinin önünü açıyor” açıklamasını yaptı.

‘Kurumsal tek marka’
Polat, “Galatasaray, üstün ahlaki donanımı, güçlü gelenekleri, camiası, kendisine yürekten bağlı taraftarları ve büyük ekonomik potansiyeli ile önümüzdeki dönemin de dünya kulübüdür. Dünya spor sahnesinde, elde edeceği büyük başarılarla adını silinmeyecek biçimde yeryüzünün tüm sporseverlerine ezberletecek ve sevdirecektir. Klasik tanımıyla, Galatasaray bu topraklardan çıkabilecek en kurumsallaşmış tek spor markasıdır” diye görüş bildirdi.                    

Raşit Altun

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...