Trabzonspor yönetimi: Görevimizin başındayız

Trabzonspor Yönetim Kurulu, kulübün internet sitesinden bir açıklama yaparak, kongrenin normal zamanı olan 2013 yılının Aralık ayında yapılacağını vurguladı.

19 Şubat 2013, Salı 16:40
- A +
Trabzonspor yönetimi: Görevimizin başındayız

Bordo - mavili yönetim kurulunun açıklamasında, puan sıralamasındaki seviyenin camiada bir takım haklı tedirginliklere ve buna bağlı çeşitli spekülasyonlara yol açtığı hatırlatılarak şu ifadeler kullanıldı:
"Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak, kulübümüze yakışmayan bu gidişata bir an önce son verilmesi doğrultusunda gereken müdahaleleri yapıp, tedbirleri alacağımıza hiç kimsenin şüphesi olmasın. Yönetim Kurulumuzun görev ve sorumluluk anlayışı, üstlendiğimiz misyonu herhangi bir olumsuzlukta yüzüstü bırakmak değil, aksine daha fazla efor sarf ederek bu sorunları aşmak üzerine kuruludur. Kararlılığımız, genel kurulumuzun tüzüğümüzde açıkça belirtilen takvim doğrultusunda gerçekleştirilmesi yönündedir. Bu dönem de 2013 yılının Aralık ayıdır. Aksi yöndeki beklentiler ve söylemlerin kulübümüze zarar vermekten öteye geçmeyeceği ortadadır. Trabzonspor Yönetim Kurulu kendi iç bütünlüğüyle sorunları tespit edip, saha sonuçlarının düzelmesi yönünde teknik heyet ve futbolcu kadromuza gereken desteği verecektir."

"ZOR GÜNLER, YIKIP DÖKMEKLE AŞILMAZ"
Açıklamanın son bölümünde ise, "Camiamızın kendisini sorumlu hisseden her mensubu da bu sürece nasıl katkı yapabileceğinin arayışı içeresinde olmalıdır. Zor günleri aşabilmek, yıkıp dökmekle değil, sadece toparlayıcı bir anlayışla kuruma sahip çıkmakla olur. Elbette hiçbir mazeret puan sıralamasındaki yerimizin sebebini açıklayamaz. Ancak özellikle yarışta geri kalmamıza neden olan dış faktörlere de fırsat vermemek adına bütünlük doğrultusunda dimdik ayakta durmalı, Trabzonspor’un kenetlendiğini Türk futbol dünyasına göstermeliyiz" ifadeleri kullanıldı.

Ömür AVCI/TRABZON,(DHA)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.