Trabzonspor ile Papara #YANYANA!

Dijital ödeme sistemi Papara ile anlaşan Trabzonspor, 13 yaşından itibaren tüm taraftarlarına sunacağı ön ödemeli kartla her platformda alışveriş imkanı sunuyor. Bu yenilikçi ödeme sistemini kullanan Bordo Mavili taraftarlar, logolu kartlarıyla takımlarına para kazandıracak.

18 Temmuz 2018, Çarşamba 19:21 Son Güncelleme:
- A +
Trabzonspor ile Papara #YANYANA!
Trabzonspor, yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ve kısa sürede 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan dijital ödeme sistemi Papara ile yaptığı işbirliğiyle yeni bir ilke imza atıyor. Bu yenilikçi ödeme sistemini kullanan Bordo Mavili taraftarlar logolu kartlarıyla takımlarına para kazandıracak. Trabzonspor ve Papara arasında yapılan anlaşmaya göre, Bordo-Mavili taraftarlar Trabzonspor Papara kart ile yapacakları alışverişlerde ilave bedel ödemeden takımlarına destek olacaklar. Taraftarlarımız sezon açılışıyla birlikte Trabzonspor kartlarını ilk etapta TS Club ve ardından Papara’nın anlaşmalı olduğu satış noktaları ve internet mağazalarından alabilecekler.

Trabzonspor Papara kartları, kredi kartlarından farklı olarak ön ödemeli bir kart. Trabzonspor Papara kart sahipleri kredi kullanmadan, yüklenen ya da gönderilen parayı kullanabilecekler. Böylece ekstre, son ödeme tarihi gibi streslere girmeyecekler ve yaptıkları her harcamada Trabzonspor’a katkıda bulunmanın hazzını yaşayacaklar.

Kart sahipleri hem internet alışverişlerinin ödemelerini hem de tüm dünyada fiziksel pos’larda ödemelerini yapabilecekleri gibi kartlarıyla tüm bankaların yurtiçi ve yurtdışı ATM’lerinden de para çekebilecekler.  Ayrıca Trabzonspor kart sahipleri, kartlarını Papara dijital cüzdanına tanımlayarak, Papara dijital cüzdanın sunduğu 7/24 ücretsiz para transferinden de faydalanabilecekler.

Papara’nın fark yaratan bir diğer özelliği ise kart sahibi olmak için 18 yaşını beklemeye gerek olmaması. 13 yaşını bitiren herkesin sahip olabileceği bu kart, Yavru Fırtınalar için de yeni bir fırsat!

Trabzonsporumuzun pazarlamadan sorumlu yönetim kurulu üyesi Serdar Ekrem Şirin, Trabzonspor taraftarlarına öncü ve yenilikçi fırsatlar sunabiliyor olmaktan duydukları mutluluğu dile getirirken kulüpler arasında bir ilki gerçekleştirdiklerini ifade etti. Kafkas sözlerine şu şekilde devam etti: "Trabzonspor kart sahipleri Papara’nın sunduğu tüm kampanyalardan faydalanabilecekler. Taraftarlarımız sadece bu kartın sahibi olarak bile kulüplerine kazandırıyor. Harcama yaptıkları her alışverişlerinde bir miktar daha kulübe gidiyor. Biz de bunun karşılığında taraftarlarımıza kazandıracağız. İlerleyen zamanlarda TS Club’larda yeni indirim ve kampanyalardan kombine, forma ve maç biletine kadar pek çok alanda Papara kart sahibi taraftarlarımıza birçok ayrıcalık tanımlayacağız."

Papara Yönetim Kurulu Başkanı Ahmed Faruk Karslı, yapılan işbirliğiyle Türk sporuna ve Trabzonspor’a katkıda bulunmaktan son derece memnun olduklarını belirtirken, ilk defa bir futbol kulübü ile anlaşmış olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Papara CEO’su İlker Diker ise Trabzonsporlular gibi takımına bağlı bir taraftar kitlesine bu kartı sunuyor olmanın kendilerini heyecanlandırdığını ifade ederek Papara olarak sundukları çözümleri her geçen gün geliştirme ve daha geniş kitlelere sunma noktasında hedeflerine emin adımla ilerlediklerini sözlerine ekledi.
 
Papara Hakkında

Papara, 6493 sayılı kanun kapsamında kurulmuş, BKM ve MasterCard üyesi olan bir elektronik para kuruluşudur. 2016 yılında kurulan Papara, bireysel müşterilere ve kurumsal şirketlere ödeme ve para transferi hizmeti veriyor. 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip dijital ödeme sistemi bugün BiTaksi, Yandex, Youtube​ gibi birçok seçkin uluslararası firma ile işbirliği yapıyor. Papara kullanıcıları MasterCard güvencesiyle kartlarını tüm dünyada rahatlıkla kullanabiliyor, hesaplarındaki parayı herhangi bir bankanın ATM’sinden 7/24 nakit çekebiliyor.

Papara Card, papara.com.tr ve Papara mobil uygulamalarının yanı sıra D&R mağazaları ve dr.com.tr’den, n11, gittigidiyor, idefix internet sitelerinden, TveK mağazaları ve tvek.com.tr’den, Nokta Kırtasiye mağazalarından, Pratik İşlem ve Faturavizyon noktalarından alınabiliyor.
 

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...