Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: "En iyisi olacak"

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, teknik direktör arayışlarıyla ilgili FANATİK’e konuştu: “Şartlarımıza en uygun hocayı getireceğiz. Listemizde sadece yerli değil, yabancı isimler de var. 3 gün sonra “Bu niye böyle oldu” diyecek teknik direktör bulmak kolay! Ancak sonrası kriz. O yüzden zaman alıyor ancak kimse merak etmesin, en iyisi olacak”

24 Mayıs 2018, Perşembe 06:00
- A +
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: 'En iyisi olacak'
Trabzonspor'da en çok merak edilen konu, yeni teknik direktörün kim olacağı. Kulislerde Samet Aybaba, Fatih Tekke, Giray Bulak ve Mustafa Akçay gibi hocaların adı geçerken, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu FANATİK aracılığı ile taraftara mesaj gönderdi.

Net bir isim üzerinde yoğunlaşmadıklarını vurgulayan Ağaoğlu, “Trabzonspor’un hedeflerine ve şartlarımıza en uygun hocayı göreve getireceğiz. En kısa zamanda anlaştığımız teknik direktörü açıklayacağız. Listemizde sadece yerli değil, yabancı isimler de var. Önemli olan nokta; şartlarımızı kabul edecek bir çalıştırıcıya takımı emanet etmek. Yoksa 3 gün sonra “Bu niye böyle oldu” diyecek hoca bulmak kolay. Ancak sonrası kriz. Bunu geçmişteki örneklerden Trabzonsporlular çok iyi biliyor. Zaten bu yüzden zaman alıyor. Ama kimse merak etmesin. Trabzonspor için en iyisi olacak” ifadesini kullandı.

‘Üçünü de satmayacağız’

Avrupa kulüplerinin radarında olan Abdülkadir Ömür, Okay Yokuşlu ve Yusuf Yazıcı’yla ilgili de net konuşan Başkan Ağaoğlu, “Defalarca söyledik, anlamadılar. Bu 3 oyuncumuz da altyapı için büyük örnek. Bu örnekleri böyle zamanda kaybedersek, arkalarından gelenlere bir şey anlatamayız. Bu futbolculara değer vermemiz gerekir. Değer vermenin yolu da onları takımda tutmak, en iyi performansı almak. Okay’ı da, Abdülkadir’i de Yusuf’u da satmak istemiyoruz” dedi.

Serhat Demirtaş

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...