Trabzon basınından sert tepki!

Yerel gazeteler, Trabzonspor'un Antalyaspor deplasmanında aldığı 7-0'lık tarihi mağlubiyete tepki gösterdi, "Utanç ve rezalet gecesi" yorumunda bulundu.

14 Mayıs 2016, Cumartesi 12:51 Son Güncelleme: 14 Mayıs 2016, Cumartesi 14:31
- A +

Yerel gazeteler, Trabzonspor'un Antalyaspor deplasmanında aldığı 7-0'lık tarihi mağlubiyete tepki gösterdi, "Utanç ve rezalet gecesi" yorumunda bulundu.

Günebakış Gazetesi de, "Tarih sizi de yazacak", "Utanıyoruz", "Yazıklar olsun" ifadelerine yer verdi.

Taka Gazetesi, "Bu rezilliğin hesabını kim verecek?", "Utanın", "Hepinize kırmızı kart" başlıklarıyla maçı yorumladı.

Karadeniz Gazetesi, "Tarih sizi affetmeyecek", "Trabzonspor Antalya'da tarihinin en ağır yenilgisini aldı" başlıklarını kullandı.

İlkhaber Gazetesi, "Bu rezaleti tarih yazacak", "Bu hezimeti açıklayacak kelime bulamıyoruz" başlıklarıyla haberi okuyucularına aktardı.

Sonnokta Gazetesi, "Utanç gecesi", "Antalya'da 49 yıllık şanlı tarihin en ağır hezimeti", "Yazıklar olsun hepinize" başlıklarını kullanırken, bir sayfasında ise siyah zeminde sadece 0-7'lik maçın skoru yer aldı.

Sesimiz Trabzon Gazetesi ise, 'Trabzon'un kara gecesi' ve 'Mandıralı gönderildi' başlıklarıyla tepkisini gösterdi.

Ekspres Gazetesi, "Utanç ve rezalet dışında düne dair yazılacak hiçbir şey yok aslında", "Bravo size", "Rezaletin tarihini yazdınız" ifadelerini kullandı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.