Toraman baskısı

Yıldırım Demirören'den, Mustafa Denizli'ye: Savunmanın sağında sıkıntı yaşıyoruz. Kaş'ın verimsiz kaldığını düşünüyorum. İbrahim Toraman hala hazır değil mi? Onu oynatalım hocam..

28 Eylül 2009, Pazartesi 04:30
- A +
Toraman baskısı

Kritik CSKA Moskova sınavı öncesinde Beşiktaş’ta çok ilginç bir gelişme yaşandı, Başkan Yıldırım Demirören, Mustafa Denizli’ye kadro konusunda bir istekte bulundu. Tecrübeli hocayla başbaşa bir görüşme yapan Başkan, “Savunmanın sağında büyük sıkıntı yaşıyoruz. Son üç maçı bu nedenle kaybettiğimiz yorumlarına ben de katılıyorum. İbrahim Kaş’ın verimsiz olduğu düşüncesindeyim. İbrahim Toraman hala hazır değil mi? Bu bölgede onu oynatalım” ifadesini kullandı.

‘Bakarız Başkan...’
Başkan’ın bu görüşlerini dinleyen Denizli, Demirören’e şu yanıtı verdi: Ümit Milli Takımı’yla yaptığımız hazırlık maçı sonrasında, İbrahim ayağında ağrılar olduğunu söyledi. Buna rağmen oynamak istedi, ama izin vermedim. Toraman bizim için çok önemli bir futbolcu. Farklı sistemlerde ve takım içinde bir anahtar. Ancak futbolda öncelikler vardır. Eğer aynı sakatlığı nüksederse, çok uzun zaman futboldan uzak kalır, hatta kariyeri tehlikeye girer. Bu yüzden tamamen iyileşmeden, İbrahim Toraman’ı oynatmayacağım. Şu anki durumu gayet iyi. Rusya’da bir testten daha geçecek. Böylece kararı birlikte vereceğiz. İbrahim Kaş’a gelince... Hazırlık döneminde çalışmamış. Oynadığı bölgenin, gerçek mevkiisi olmadığını söylüyor. Toraman’ın durumuna göre takım içinde çözümler üreteceğiz.

Orhan Yıldırım

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...