Tolgahan İmal'ın İstanbul at yarış tahminleri

İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Tolgahan İmal günün programını değerlendirdi.

14 Eylül 2018, Cuma 10:58
- A +
Tolgahan İmal'ın İstanbul at yarış tahminleri

14 Eylül Cuma İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Tolgahan İmal günün programını değerlendirdi.

BAHAR GÜLÜ kazanarak başlayabilir...

1.AYAK: Yarış hayatının ilk sezonundan itibaren mütemadiyen etkili performanslara imza atan yetenekli kısrak CEP DURAK bir adım öndedir. Ağır kilodan etkilenmezse rakiplerini geride bırakabilir. Lehine koşulları bulan REKOR, istikrarlı yarışlar koşan MAKAMBO, sonlarda sert gelen ODDJOB, uygun sıkletiyle DIAMOND DASH ve toparlanan GOYCOCHEA ise zorlu koşuda ihmal edilmemesi gereken diğer isimlerdir.

2.AYAK: G2 Cahide Koşusunda, jenerasyonun en iyi dişi taylarını izleyeceğiz. Yarış hayatına oldukça etkileyici şekilde başlayan ADUDU, sertleşen rakipleri arasında tecrübesizlikten etkilenmediği takdirde ikinci startından da kazanarak ayrılabilir. İnanılmaz karakterli bir tay olan ATEŞ BİBİ ilk ve sert rakibidir. Süratli stiliyle ÇEKİRGE, Ajda gibi bir kısrağın soyundan gelen ULUBAŞ ve efsane kısrak Şilan'ın tayı MİRA MİRA ise bir sonraki adımda önereceğim taylar.

3.AYAK: Muzaffer Bozok anısına düzenlenen mücadelede, eski formuna kavuşan ve üst üste parlak performanslar sergileyen BUDAKHAN, devam eden üstün formuyla bir kez daha kazanmaya yakındır. Kariyerinde G1 galibiyeti bulunan ERTEMİZ, sahip değiştiren ve sorunundan arınan DERHADIR, inatçı safkan ÜNALAMCA, seri birincilikleriyle ne denli iyi durumda olduğunu gösteren ESANADOLU ve önde boş kalması halinde ERAYHAN devreye girecek diğer isimlerdir.

4.AYAK: Bahadır Gödek anısına düzenlenen mücadelede, yetenekli kısrak ŞEKER HANIM, son yarışını kazanarak şanssızlığını da kırmış oldu. Son metrelerdeki etkili akınlarıyla bir adım öde görüyorum. Son startından çok daha iyisini yapabileceğini düşündüğüm KATMA DEĞER, yeniden iyi duruma gelen EL NİNO ve kaba kum pistteki  yarışlarını sentetik pistte de koşması durumunda SKY WOLF ise ihmal edilmemesi gereken rakipleridir.

5.AYAK: Bu koşuyla birlikte yarış hayatına başlayacak taylarımıza sağlıklı ve başarılı bir yarış hayatı dileyerek koşunun kritiğine geçiyorum. İç pistte gerekleştirdiği uzun galoplarında göz dolduran BAHAR GÜLÜ, yeterli pişkinliği ile nazarımda öne çıkmakta. Kazanarak başlaması benim için sürpriz olmaz. Biraz da risk alarak günün bankosu olarak değerlendirmeye alabiliriz.

6.AYAK: Son metrelerde çok iyi gelen IMPASSABLE GIRL favorimdir. KEMANCI KIZ, CERCEI, WIN STAR WIN, MAJOR GIRL, WEST LIFE, GRAND SPRING ve KARAHEVES ise en ufak hatasında devreye girecek rakipleridir. Şansınız ve bahtınız açık olsun...

( 1.5.2.4.8.7 ) ( 1.4.7.15.13 ) ( 6.9.7.2.1.3 ) ( 6.3.2.4 ) ( 1 ) ( 7.3.4.5.10.15.9.1 )

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.