"TFF, Fener'i kurtarmak için gayret halinde"

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Fenerbahçe maçı öncesinde açıklamalarda bulundu. Yener "Fenerbahçe'yi kurtarmak adına TFF olağanüstü bir gayret halinde" dedi.

06 Mayıs 2012, Pazar 18:37
- A +
'TFF, Fener'i kurtarmak için gayret halinde'

Yener, bugün Trabzon'da gerçekleştirilen yürüyüş hakkında; "Taraftarlarımız modern bir şekilde yürüyüş yaptı. Trabzonspor'un haksızlığa uğramış durumunu protesto etti. Bence en mağdur takım bu süreçte Trabzonspor. TFF'nin şu ana kadar bir karar alamamamış olması üzücü" dedi.

Hasan Yener TFF'yi eleştirerek; "TFF Yönetimi'nin 58. maddeyi genel kurulu da hiçe sayarak değiştirmiş olması son derece manidar. Ben bunu kulüplere bir hakaret olmarak görüyorum. Fenerbahçe'yi kurtarmak adına TFF olağanüstü bir gayret halinde. Ancak hiç kimsenin unutmayacağı bir şey var, TFF'nin de üzerinde kurullar var. FIFA var, UEFA var. Mutlaka başvuruları yapacağız. Ayrıca tarih bütün bunları yazacak" şeklinde konuştu.

Hasan Yener son olarak; "Biz takımımızı destekleyelim, maç sonuna kadar destekleyelim ve maç sonunda sevinelim isteriz. Ama bu bir futbol. Tahriklere kapılmadan hareket etmeliyiz" diye konuştu.

Trabzon/ DHA

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...