Terry'ye pahalıya patladı

Chelsea'nin ve İngiltere'nin kaptanı John Terry'nin eşini, eski takım arkadaşı Bridge'in kız arkadaşıyla aldattığı öğrenildi. 29 yaşındaki oyuncunun milli kariyeri, tehlikeye girdi.

31 Ocak 2010, Pazar 04:30
- A +
Terry'ye pahalıya patladı

İngiltere’nin ve Chelsea’nin kaptanı John Terry, skandal bir olaya imzasını attı. Terry’nin, bir dönem Chelsea’de beraber forma giydiği Manchester City’li Wayne Bridge’in eski kız arkadaşı Vanessa Perroncel’le ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Eşi Toni’yi aldattığı ortaya çıkan tecrübeli futbolcuyla, Perroncel arasındaki ilişkinin önceki gün basına yansıdığı belirtildi. İki çocuğu bulunan Terry’nin, Brigde ile Chelsea zamanından çok iyi arkadaş oldukları öğrenildi. Ailece görüşen ikiliden 29 yaşındaki savunmacının böyle bir olaya karışması, Ada’da manşetlere taşındı.

Federasyon devreye girdi
Futbol Federasyonu’nun konuyla ilgili soruşturma başlattığı ve Terry’nin milli takım kaptanlığının elinden alınacağı belirtildi. Ayrıca 2010 Dünya Kupası’nda mücadele edecek olan ekipte bu futbolcunun geleceğinin, artan kamuoyu baskısı nedeniyle tehlikede olduğu vurgulandı. Federasyon’un son kararı futbolculara bıraktığı ve Terry’nin milli takım kariyerinin, bu skandalla bitebileceği öne sürüldü.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...