Taraftardan sessiz protesto!

Galatasaraylı taraftarlar, takımlarının yarın Diyarbakırspor ile oynayacağı maçta, son haftalarda alınan kötü sonuçlar nedeniyle "Sessiz protesto" yapacak.

10 Nisan 2010, Cumartesi 16:03
- A +
Taraftardan sessiz protesto!

Galatasaraylı taraftar gruplarından UltrAslan’ın internet sitesinde yapılan açıklamada, haftalardır alınan kötü sonuçlar nedeniyle yarın Diyarbakırspor maçının ilk 5 dakikasında sessiz kalarak, protesto yapılacağı bildirildi.
Açıklamada şöyle denildi:

"Bu hafta oynanacak olan Galatasaray–Diyarbakırspor maçında her zamanki gibi yine tribünlerdeki yerimizi alacağız. Haftalardır alınan kötü sonuçlara rağmen çok sevdiğimiz ’arma’nın yanında olmaya devam ettik. Yeri geldiğinde futbolcularımıza tepkilerimizi, Galatasaray kültürüne yakışır bir şekilde gösterdik. Yarınki maçta da ’arma’nın hakkını vermesi gereken oyuncularımızın dikkatini bir kez daha çekmek amacıyla, karşılaşmanın başlama vuruşundan itibaren 5 dakika boyunca sessiz bir şekilde protesto ederek tepkimizi göstereceğiz.
Unutulmamalıdır ki, başarılar gelip geçicidir, ancak ’Galatasaray ve Galatasaraylılık Ruhu’ her daim kalıcıdır. Bu protestomuzun amacı da bu bilincin ve mücadelenin sahaya en iyi şekilde yansıtılması içindir."

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...