SWEATers, "Sweat Box“ etkinlikleri ile 1 milyon İstanbulluya ulaşacak

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener tarafından spor tutkunlarının birlikte spor yapabilecekleri partnerlerine ve spor yapmak için aradıkları her şeye ulaşabilmelerini sağlamak için oluşturulan SWEATers APP, İstanbulluları sporla buluşturmaya devam ediyor.

13 Eylül 2018, Perşembe 16:16
- A +

Elif Boyner ve Melis Abacıoğlu Sezener tarafından spor tutkunlarının birlikte spor yapabilecekleri partnerlerine ve spor yapmak için aradıkları her şeye ulaşabilmelerini sağlamak için oluşturulan SWEATers APP, İstanbulluları sporla buluşturmaya devam ediyor. 16 Eylül Pazar gününden itibaren Metrocity önünde ziyaretçilerini ücretsiz şekilde ağırlamaya başlayacak olan mobil spor stüdyosu SWEAT BOX’ta her gün 12.30 ve 19.00’da etkinlik ve söyleşiler düzenlenecek. Dileyen kişiler, günün her anında SWEAT BOX’ta spor yapabilecek, sağlıklı meyve sularından ve enerji içeceklerinden tadabilecek, en trend spor kıyafetlerini satın alabilecek, bol bol ter atacak ve sosyalleşebilecekler.

Spora dair tüm bilgileri tek ve kolay ulaşılır bir platformda toplayarak 55 binden fazla indirilme sayısına ulaşan SWEATers APP, İstanbul’un Levent bölgesinde kuracağı mobil spor stüdyosu SWEAT BOX, her yaştan kişinin spora kolayca erişmesine yardımcı olacak.

SWEAT BOX tamamen ücretsiz olacak

Bir ay boyunca 1.465.000 kişinin en az bir kere önünden geçtiği Levent metrosu ve Metrocity AVM önünde yer alacak SWEAT BOX’ta her gün en az iki etkinlik ya da söyleşi gerçekleştirilecek.

Ziyaretçiler hem bu etkinliklere ya da söyleşilere ücretsiz şekilde katılma fırsatı bulacak hem de diledikleri spor branşını SWEAT BOX’ta yapabilecekler.

Elif Boyner: “İstanbulluları sosyalleştirmek, aktifleştirmek ve hayatlarına renk katmak için geliyoruz”

SWEATers App kurucusu Elif Boyner ise SWEAT BOX etkinliklerinin amacını şu şekilde açıkladı: 

“Dünya mutluluk endeksine göre Türkiye 156 ülke arasında 74. Sırada, geçen sene bu sıralamada 69. Sıradaydık. Bizim çıkış noktamız her zaman daha sağlıklı ve mutlu olmak için birbirini harekete geçiren insanların buluştuğu bir platform yaratmak oldu. Spor yapan insan sayısının %2 olduğu Türkiyede şuanda spor yapan insanlara ulaşıyor olsak bile en büyük idealimiz bu sayıyı artırmak ve ülkemizin mutluluk seviyesine de katkıda bulunmak.

Bunun için de vatandaşımızı spora gitmeye ikna etmek yerine, sporu onlara getirerek ‘spor’ denildiğinde ilk akla gelen marka olmaya karar verdik. İnanıyoruz ki, bir kere spora başladıklarında, kendilerindeki değişimi fark ettiklerinde sporun bağımlılık yapıcı etkisine kapılacaklar. İstanbulluları sosyalleştirmek, aktifleştirmek ve hayatlarına renk katmak için geliyoruz!” dedi.

Organizasyon boyunca yoga, meditasyon, cross-fit, koşu ve spor beslenmesi gibi konularda ücretsiz eğitimler de SWEAT BOX’ta olacak. Her hafta Salı ve Perşembe günleri 19.00’da düzenlenecek etkinlikleri ise Asics ve Skechers sahiplenecek.

SWEAT BOX, bir aylık sürenin ardından İstanbul’un başka bir noktasına taşınarak daha fazla insanı sporla buluşturmaya devam edecek.

SWEAT BOX İlk Hafta Programı:

16 Eylül Pazar

14.00 Her Seviyeye Uygun WOD - Crossfit Balaban

16.00 Günün WOD'u - Crossfit Balaban

17 Eylül Pazartesi

12.30 - Meditasyona Giriş - Deniz Bağan & Meditasyon App

19.00 - Yoga Pratiği - Duygu Aygün

18 Eylül Salı

12.30 - Koşuya Dair - NRC Pacer İbrahim Koyun

19.00 - Koşu Antrenmanı - Runarchy & Asics

19 Eylül Çarşamba

12.30 - Spor ve Beslenme Üzerine Gerçekler - Orçun Kürüm

19.00 - Pilates - Canan Tekinel, Her Yerde Pilates

20 Eylül Perşembe

12.30 - Motivasyonun Gücü - Ironman Can Üstündağ

19.00 – Functional Tranining – Ağırsağlam & Skechers

21 Eylül Cuma

12.30 – Raw Food Lezzetleri - Elif Boyner

19.00 - Funny Jumps - Koray Yağmur

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.