Survivor Adem Kılıççı'nin sevgilisi kim? Adem Kılıççı kimdir?

Survivor Adem Kılıççı geçen yıl Sabriye Şengül ile sevgili olduğu iddiaları ile gündem olmuştu. Aslında Adem Kılıççı'nın sevgilisi var ve onu medyadan uzak tutuyor. Survivor Adem Kılıççı'nın kim olduğunu ne iş yaptığını ve kariyerini biliyor musunuz? İşte detaylar...

28 Mart 2018, Çarşamba 14:57
- A +

Survivor yarışmacılarından Adem Kılıççı bu sezon Turabi ile olan kavga görüntüleri ile gündemde. Peki Adem Kılıççı aslen nereli, asıl mesleği ne ve herkesten sakladığı sevgilisi kimdir biliyor musunuz? 

Boksta derece sahibi olan Adem'in adı geçen yıl Sabriye Şengül ile aşk dedikodusunu karışmıştı.

Herkes onları 'sevgili' sansa da Adem'in gerçekte herkesten gizlediği başka bir sevgilisi var. 

Adem'in Survivor'da 'cinsellik'le ilgili itirafı da hayli ilginç. İşte Adem hakkında bilinmeyenler:

ADEM KILIÇÇI ASLEN NERELİ?

ADEM KILIÇÇI ASLEN NERELİ?

Survivor'a ikinci kez katılan Adem Kılıççı baba tarafından Kafkas kökenli. Kendisi verdiği bir röportajda kökenini şöyle anlatıyor:

''Babamlar Kafkaslardan Ağrı'ya göçmüş Türklerden. Annemler Erzurumlu.'' 1986 Ağrı doğumlu olan Adem Kılıççı 32 yaşında.

ADEM KILIÇÇI'NIN SEVGİLİSİ KİM?

ADEM KILIÇÇI'NIN SEVGİLİSİ KİM?

Adem Kılıççı'nın sevgilisi var mı diye soracak olursanız 'Evet' var. Dediğine göre Survivor'a giderken 'Bir küs bir barışık' durumdaymışlar. Adem Kılıççı sevgilisinin ismini vermezken ilişkisi hakkında şunları anlatıyor:

''Adaya giderken barıştık, bu süreçte düşünelim dedik. Şu an yine görüşmeye çalışıyoruz, pek düzeldi diyemem."

ADEM İLE SABRİYE SEVGİLİ Mİ?

ADEM İLE SABRİYE SEVGİLİ Mİ?

Adem Kılıççı'nın 'gerçek' sevgilisi merak konusu olurken ismi Sabriye ile aşk dedikodularına karıştı. Buna sebep olan da Sabriye'nin adada ona olan samimiyeti ve ağzından kaçırdığı 'seni kıskanıyorum' sözleri olmuştu. Peki gerçekte ikili arasında bir ilişki var mı?

ADEM'İN SABRİYE'DE GÖNLÜ VAR MI?

ADEM'İN SABRİYE'DE GÖNLÜ VAR MI?

Herkes Survivor'dan döndüklerinde Adem ile Sabriye'nin birlikte olmalarını bekliyordu. Ancak olaylar öyle gelişmedi. Sabriye Şengül en son Instagram hesabından sevgili olmadıklarını duyurdu ve ilişkiniz var mı diye soran takipçilerine "O benim kardeşimdir! İlerisi olamaz bizim dostluğumuz ömürlük" yanıtını verdi.

Bu konuda Adem Kılıççı net bir tutum takınıyor ve Sabriye için şunları söylüyor:

''Kardeşim' dediysem, öyledir. Ne istediğini bilen biriyim. Sevseydim öyle derdim. Onun da öyle bir duygusunun olduğunu düşünmüyorum. Ona da adada hep dedim, 'Bana bu kadar yakın davranma, sarılma' diye. 'Ben böyleyim' diyordu.''

SURVİVOR'DA CİNSELLİK AKLINA GELİYOR MU?

SURVİVOR'DA CİNSELLİK AKLINA GELİYOR MU?

Adem Kılıççı geçen sezon Survivor adasından ikinci olarak dönmüş ve ilginç bir söyleşi vermişti. O söyleşide 'cinsellikle' ilgili soruya şu yanıtı vermişti:

''Açlıktan başka bir şey düşünemiyorsun, gözün görmüyor! Üstelik kadın, erkek hepimizin karizması acayip kaydı. Çirkin kadın ve erkek yokmuş, bakımlısı varmış. Kadınların güzelliğinin bu kadar kaybolacağını hiç düşünmemiştim. 

Final gecesinde dışarıdan gelen kadınları, erkekleri görünce dedim ki, 'Ne güzeller, ne yakışıklılar...' En normal olanı bile gözünüze güzel görünüyor. Artık ne hale geldiysek.

- Güneş kremi bile vermiyorlar, ne diyorsun. Giderken saçlarımı ve sakallarımı kısa kestirmiştim. Ama son zamanlarda gece sakalım kulağıma giriyordu, böcek varmış gibi uyanıyordum.

AİLESİ

AİLESİ

Ailesine hayli düşkün olan Adem Kılıççı 5 kardeş. Kardeşlerin 2'si kız 3'ü erkek. Fotoğraftaki genç kız da Adem'in yakın zamanda evlenen kızkardeşi. Adem Kılıççı boksta kariyer yapsa da asıl mesleği öğretmenlik.

Adem Kılıççı annesine daha düşkün. Babasını 'gamsız' olarak niteliyor ve annesinin de kendisine çok düşkün olduğunu şu sözlerle aktarıyor:

''Babamı gece kaldırıp, 'Kalk Adem orada yerde yatıyor, sen rahat rahat yatakta.' diyormuş. Babam biraz daha gamsızdır, 'Bilerek gitti, katlanacak' diyormuş. "

Adem Kılıççı geçen yıl Survivor yarışmasına borçlarını ödemek için katılmıştı. 

Adem Kılıççı bu konuda, "Bir arkadaşıma güvenip ticarete girdim, borçlandım. O borçları ödeyecektim'' demişti. 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.