Süper Lig'in 'Yıldız haritası'!

Astrolog Demet Hoşman Süper Lig'İn yıldız haritasına bakıyor.

20 Şubat 2018, Salı 06:00 Son Güncelleme: 20 Şubat 2018, Salı 11:08
- A +
Yüzleşme yılı

Yüzleşme yılı

Arda Turan için 2018 yüzleşme yılı olacak. Bugüne kadar yaptıklarını değerlendirecek ve bundan sonra yapmak istediklerini de daha net olarak görmeye başlayacak.

2017’de karar verdiği bir konu ve başlangıçlar hakkında bazı pişmanlıklar yaşayabilir.

Sonbahara kadar sağlık ve maddi konularda zorlanabilir. Ayrıca bazı düşmanlıklarla karşılaşma olasılığına karşı da temkinli olmalıdır.

 

Daha önce değerlendiremediği ve kabul etmediği bazı teklifler yeniden gündeme gelecek ve farklı bir bakış açısı içinde yeniden gündeme taşıyacak.

2018 aşk ve sevgiye dair güzel gelişmeler yaşamasına ve kalıcı adımlar atmasına neden olabilir.

Jüpiter gezegeni balık burcunda olduğu için balık burcu kişileri şans getirir.

Yay burcu kişileri ile olan ilişkilerinde de Satürn yay konumu nedeni ile dikkatli olmalıdır.

İkinci yarıda coşar!

İkinci yarıda coşar!

Balık burcunun sezgisel, merhamet, yardımseverlik gibi güçlü özelliklerini taşımasına rağmen horoskopunda yay etkinliği de görülmektedir.

İki burcun birbirine kare açısı nedeni ile duyguları ve mantığı zaman, zaman çelişebilir.

İyi niyeti ve güveni istismar edilebilir. 2018 yılı kendini göstermesi adına oldukça önemli bir yıl olacaktır.

Şubat ve nisan arası bazı sorunlar yaşansa dahi özellikle de yılın 2. yarısında olağanüstü fırsatlar yakalayabilir.

 

Yurt dışı bağlantılı konularda teklifler ve önemli destekler alacaktır. Adının öne çıkacağı, önemli imzalar atacağı bir yıl onu bekliyor.

Jüpiter gezegeni balık burcunda olduğu için balık burcu kişileri şans getirir. Yay burcu kişileri ile olan ilişkilerinde de Satürn yay konumu nedeni ile dikkatli olmalıdır.

Ekim’e kadar sabır

Ekim’e kadar sabır

Cenk Tosun ikizler burcu olmasına rağmen aslan burcunda 3 tane gezegeni bulunduğundan kendi öz burcundan daha çok karakterinde aslan etkilerini taşır.

Yüce gönüllü, yardımsever ve cömerttir. Başkalarına destek oldukça korunur ve kollanır. 2018 yılı ekim ayına kadar bazı hayal kırıklıkları yaşatabilir.

Dikkatli olmazsa maddi anlamda da uzun vadede uğraşacağı bazı kayıplar gündeme gelebilir. Yılın ilk yarısını temkinli geçirmeli atacağı her imzaya aşırı özen göstermelidir.

Sonbahardan itibaren gezegenlerin olumlu açılarından faydalanacak ve yıldızı düşünülenin üstünde parlamaya başlayacaktır.

Jüpiter gezegeni aslan burcunda olduğu için aslan burcu kişileri şans getirir. Kova burcu kişileri ile olan ilişkilerinde de Satürn kova konumu nedeni ile dikkatli olmalıdır.

 Sağlığa dikkat hocam!

Sağlığa dikkat hocam!

Kova burcu olması hümanist, adil bir yapı vermesine rağmen kovanın aşırı özgür davranışları baskılanmıştır.

Mütevazi ve muhafazakar davranışları öndedir, aile kavramına gereken önemi gösterir. Başarılı olmasında yakınlarının desteğinin olması önemlidir.

Horoskopta Güneş ve Mars zıtlığı nedeni ile sağlık olarak zorlanacağı bir yıl olabilir, ihmal edilmiş sağlık sorunları yeniden nüksedebilir. Yapmak istediği hedefler ertelenebilir.

Güven duyduğu bazı kişilerden zararlar da görebileceği için özellikle maddi ilişkiler konusunda dikkatli olmalı, kimseye borç vermemeli, kefil olmamalıdır.

Jüpiter gezegeni balık burcunda olduğu için balık burcu kişileri şans getirir. Kendi burcu olan kova burcu kişileri ile olan ilişkilerinde de Satürn kova konumu nedeni ile dikkatli olmalıdır.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.