Şükran Ovalı: Şişmanladım ama söylemiyor

Eşi Caner Erkin ile yürüyüşte görüntülenen Şükran Ovalı, hamilelik süreci hakkında konuştu.

11 Nisan 2018, Çarşamba 15:52 Son Güncelleme: 11 Nisan 2018, Çarşamba 15:53
- A +

Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'yayürüyüş yaptırmaya devam ediyor. Beşiktaş'ta futbol kariyerine devam eden 29 yaşındaki Caner Erkin ve eşi Şükran Ovalı, Bebek’te görüntülendi.

'ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN'

'ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN'

4 aylık hamile olan Şükran Ovalı, “Gitgide daha çok hissediyorum. Enteresan, güzel bir duygu. İçinde bir can var. Allah isteyen herkese nasip etsin şeklinde konuştu.

'ÇOK TATLI YA!'

'ÇOK TATLI YA!'

Eşinin kilo almadığını “Kendine dikkat ediyor, şişmanlamıyor sözleriyle dile getiren futbolcuya Şükran Ovalı, “Çok tatlı ya! Şişmanladım ama söylemiyor diye karşılık verdi. 

'ÇOCUK BOŞANACAK ŞİMDİ'

'ÇOCUK BOŞANACAK ŞİMDİ'

Öte yandan,Duymayan Kalmasın programında; Caner Erkin'le evli olan Şükran Ovalı'nın estetiksiz hali karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Seren Serengil, "Çocuk boşanacak şimdi" ifadesini kullandı. Şükran Ovalı ve eşi Caner Erkin, Seren Serengil'in bu eleştirisine sosyal medya hesaplarından yanıt verdi.

ŞÜKRAN OVALI'DAN AÇIKLAMA

ŞÜKRAN OVALI'DAN AÇIKLAMA

Şükran Ovalı, Seren Serengil'in bu eleştirilerinden sonra sosyal medya hesabından eski fotoğraflarını paylaşarak şu açıklamaları yaptı: 

Oyuncuyum sonuçta. Her hale girmek işimin bir parçası. Bu fotoğrafta photoshop var. Burnum şimdi de ufak değil ama büyük olsaydı da gocunmazdım.

12 yıl olmuş. Nasıl da topaçım bin şükür. Her role girmiştim bu işte. Erkek oldum, hayvan oldum, deli oldum... İyiki olmuş, çok şey öğrendim.

CANER ERKİN: BEN SENİ HER HALİNLE SEVDİM

CANER ERKİN: BEN SENİ HER HALİNLE SEVDİM

Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'dan sonra şu açıklamayı yaptı:

Ben seni her halinle sevdim, seveceğim. Buruş Buruş oluncaya kadar... Şişman, zayıf, güzel, çirkin farketmez tek dileğim beraber yaşlanalım aşkım.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.