"Sportif direktör Mourinho'yu getiriyorsa..."

Fenerbahçe'de üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle Fenerbahçe Sportif direktör Damien Comolli, eleştiri oklarını üzerine topladı. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında Comolli hakkında konuşan yazarımız Cem Dizdar, "Comolli kaldığı sürece isterseniz Mourinho'yu getirin başarı gelmez" dedi!

07 Aralık 2018, Cuma 15:19 Son Güncelleme:
- A +

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, yapılan transferler ve Süper Lig'deki gidişat nedeniyle hedef tahtasına oturtulmuş durumda. Sarı-lacivertli takımda Comolli tartışmaları yaşanırken Ersun Yanal haberleri de gündemden düşmüyor.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, Fenerbahçe'de yaşanan son gelişmeleri ve taraftarların yorumlarını değerlendirdi. Programda yapılan "Comolli kaldığı sürece isterseniz Mourinho'yu getirin başarı gelmez" şeklindeki yorumunu üzerine konuşan Cem Dizdar, Mourinho gibi bir teknik adamın takıma getirilmesinin bile başarı olduğunu ifade etti.

Bir sportif direktörün Mourinho ve onun klasmanında bir teknik adamı takıma getirmesinin başarı olduğunu ifade eden Cem Dizdar, "Sportif direktör takıma Mourinho'yu getiriyorsa, o sportif direktörü başının üzerine koyacaksın. Takımı antrene edecek olan sportif direktör değil teknik direktördür. Bir sportif direktör Mourinho'yu getiriyorsa başarılıdır zaten. Mourinho ve benzer klasmanda bir teknik direktörü takıma getiriyorsa Comolli'yi tartışana ben bir şey söyleyemem" dedi. 

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...