Sosyal medyada büyük şüphe!

Fenerbahçe'de Haziran ayında yapılacak başkanlık seçimi öncesi Aziz Yıldırım ve Ali Koç arasındaki yarış sosyal medyaya da damgasını vurdu. Ali Koç'un destekçileri tarafından Yıldırım ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

30 Mart 2018, Cuma 16:31 Son Güncelleme: 30 Mart 2018, Cuma 16:42
- A +

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Çırağan Sarayı'nda düzenlenen basın toplantısında yapılacak başkanlık seçiminde aday olacağını resmen açıkladı. Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un seçim çalışmaları sadece salondan değil, sosyal medyadan da tüm hızıyla devam ediyor.

Aziz Yıldırım başkanlığa aday olacağını açıkladığı konuşmasında, “Fenerbahçem için olması gerektiğine inandığım şu anda, birin değerini bilen biri olarak yeniden, birliktelik için, ruhumuz bir olsun diyerek, onurla ve gururla Fenerbahçe başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum ifadelerini kullandı.  
 

Ali Koç, bu süreçte sosyal medyada değişim ve yeniliği vurgulayan #Tamzamanisimdi tag'i ile taraftarlarla buluştu.
 

Aziz Yıldırım ise bu seçime birlikteliği vurgulayan #ruhumuzbir hashtag'i ile Twitter gündeminde ilk sıralarda yerini aldı. 

Ancak Ali Koç'u destekleyen taraftarların ortaya attığı bir iddia gündeme damgasını vurdu. Bu slogan Twitter’da şimdiden fazlasıyla etkileşim aldı fakat #Ruhumuzbir hasthag'i ile yazılan yorumların çoğunun sahte hesaplar tarafından yapıldığı iddia edildi. 

İşte o iddialardan bazıları... 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.