Siyah Beyaz şölen

Siyah Beyaz şölen

17 Mayıs 2016, Salı 02:30
- A +

Beşiktaş 7 yıl aradan sonra şampiyonluğa uzandı, yer yerinden oynadı. Osmanlı zaferinin ardından Siyah-Beyazlı futbolseverler sokağa döküldü, büyük başarı yurdun dört bir yanında unutulmaz bir coşkuyla kutlandı. Takım ise Kuruçeşme’de sabaha kadar eğlendi

İzmir

İzmir

Kara Kartal’ın, sezonun tartışmasız en iyi futbolunu oynayarak bitime bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesi yalnızca stat çevresini ve İstanbul’u değil, tüm ülkeyi ayağa kaldırdı. Beşiktaş’ın büyük zaferi başta İstanbul olmak üzere Edirne’den Kars’a, Zonguldak’tan Mersin’e ülkenin her köşesinde kutlandı. Sabah saatlerine kadar süren kutlamalar renkli eğlencelere sahne oldu.

Erzurum

Erzurum

Avustralya’dan Amerika’ya kadar yurt dışındaki Siyah-Beyazlı taraftarlar da, benzer şekilde şampiyonluk kutlaması yaptılar. Korna sesleri sabahın erken saatlerine kadar sürdü, meşaleler, konfetiler adeta havalarda uçuştu. Beşiktaş’ın şampiyonluğunun ardından Türkiye deyim yerindeyse Siyah-Beyaz’a boyandı.

Orman çaldı, onlar oynadı

Orman çaldı, onlar oynadı

Takım ise Kuruçeşme’de bir gece kulübünde Başkan Fikret Orman’ın organize ettiği gecede geç saatlere kadar şampiyonluğun keyfini çıkardı. Futbolcuların eğlence sırasındaki sosyal medya paylaşımları taraftarları iyice coşturdu. Kutlamalara Başkan Fikret Orman damga vurdu. Bir ara dj kabinine geçen ve hareketli müzikleri tercih eden Başkan’a futbolcular kendilerine ayrılan locada oynayıp, eğlenerek eşlik ettiler. Futbolcular, ayrı bölümde kalmayı tercih ederken, sadece Cenk ve Olcay taraftarların da bulunduğu bölüme geçtiler. Olcay’ın üçlü çektirip renk kattığı kutlamalar sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Brüksel

Brüksel

Zonguldak

Zonguldak

Van

Van

Uşak

Uşak

Tekirdağ

Tekirdağ

Marmaris

Marmaris

Çanakkale

Çanakkale

Balıkesir

Balıkesir

Aydın

Aydın

Beşiktaş Meydan

Beşiktaş Meydan

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.