Sinan Güler: "İstanbul'a Final Four biletiyle dönmek çok güzel"

Turkish Airlines EuroLeague Play-Off dördüncü maçında konuk olduğu Zalgiris Kaunas'ı 99-82 mağlup eden ve seriyi de 3-1 kazanarak adını üst üste 5. kez Final Four'a yazdıran temsilcimiz Fenerbahçe Beko'da Sinan Güler, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

26 Nisan 2019, Cuma 02:24
- A +
Sinan Güler: 'İstanbul'a Final Four biletiyle dönmek çok güzel'

Turkish Airlines EuroLeague Play-Off dördüncü maçında konuk olduğu Zalgiris Kaunas'ı 99-82 mağlup eden ve seriyi de 3-1 kazanarak adını üst üste 5. kez Final Four'a yazdıran temsilcimiz Fenerbahçe Beko'da Sinan Güler, maçın ardından Fenerbahçe Televizyonu'na konuştu.

Final Four'a hazır hale gelmeleri gerektiğini aktaran Güler, “Tüylerimiz diken diken oluyor. Aslında değerlendirecek çok şey de var. Aradığımız sonucun ilk adımını atmış olduk. Final-Four biletini kaptık. Şimdi ligde oynayacağımız maçlar var ve onlara en iyi şekilde hazırlanmamız gerekiyor. Aynı zamanda Final-Four’a kafa olarak hazır olmamız gerekiyor. Kupayı almak için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Bu atmosferde oynadığımız iki maçta da gösterdiğimiz enerji, mücadele, takım olarak birlikteliğimiz çok mühimdi. Bizlere ‘Final-Foru biletimiz yanmasın’ şeklinde mesajlar atan, destek olan insanlara da güzel bir hediye oldu bu galibiyet. İstanbul’a Final-Four biletiyle dönmek çok güzel ve umuyorum ki devamı da aynı şekilde gelir. Final-Four farklı bir atmosferde oynanacak. Ben sezonun en zor kısmının bu seriler olduğunu düşünüyorum. Final-Four’da hem mental ve sağlıklı bir şekidle hazır olan bir adım önde oluyor. Biz de takım olarak hazır olmalıyız.” dedi.


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...