Sina Afra sezonu değerlendirdi

1907 Fenerbahçe Takım Başkanı Sina Afra, sosyal medya hesabından, şampiyonluğua ulaştıkları sezonla ilgili önemli değerlendirmelerde bulundu ve MSI ile ilgili önemli yorumlar yaptı.

24 Nisan 2019, Çarşamba 01:15
- A +
Sina Afra sezonu değerlendirdi

1907 Fenerbahçe Takım Başkanı Sina Afra, kişisel Twitter hesabından 1907 Fenerbahçe‘nin son dönemine yönelik samimi açıklamalar yaptı. Kış sezonunda şampiyonluğu göğüslerken Sina Afra takımla yakından ilgilendi ve bu başarının en önemli mimarlarından biri oldu.

İşte Sina Afra'nın o ifadeleri:

VFŞL şampiyonluğumuz baştan beri uygulanan bir stratejinin sonucu olarak görüyorum: çok çalışan, başarı isteyen, ne yaptığını bilen bir takım olabilmek. Sanırım takım olabilmek bizim ilk günden beri en büyük değerimiz.

Bunu yaparken yurtdışı analistlerimiz dahil büyük bir ekip çalışması ortaya koyuyoruz. Çok çalışmaya biraz şans, başarı vs eklenince, özgüven devreye giriyor ve sizi sonuna kadar taşıyor. Ligin sonunda şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu biliyorduk.

Finalde gördüğümüz olay çok deneyimli ve başarılı bir ekiple, kazanmaya aç bir ekibin karşılaşmasıydı. Bizim açımızdan her şey yaver gitti.

MSI’da kura çekimleri bugün gerçekleşti (bu arada en heyecansız kura çekimiydi). Düştüğümüz gruba ölüm grubu deniliyor ama bunun böyle olduğunu düşünmüyorum. Ölüm grubunun ne olduğunu Worlds 2017’de tattık.

Bu seneki MSI grubu bizim grubumuz. VFŞL o kadar geliştiki, ilk üçte bitiren tüm takımlarımız bu gruptan birinci çıkabilirdi. Bu sefer bayrak bizde ve bu onura layık olmak için her şeyi yapacağız. Takım hazır ve MSI’yı iple çekiyor. Vietnamlı ev sahipleri de kusurumuza bakmasınlar.

Akademi takımımızın da akademi ilgini kazanması bizim için çok önemli. Geleceğimiz akademilerden yetişecek. Zaten takımlarımız sürekli dinamik kalacak, başarıya odaklanmış değişim çok önemli. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Zaten yapmaya da başladık

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...