İŞTE SHELL HELIX DERBİ TALİHLİLERİ

24 Eylül Pazartesi günü oynanacak olan büyük derbiye, Shell Helix ve Fanatik yazarları ile birlikte gidiyoruz.

10 Eylül 2018, Pazartesi 10:00 Son Güncelleme:
- A +
İŞTE SHELL HELIX DERBİ TALİHLİLERİ

İŞTE SHELL HELIX TALİHLİLERİ

ASİL LİSTE:

1)Halil Umutlu (@Halil1071Kadiky)

2)Hatice Umutlu (@haticeumutlu)

3)Doğan Serkan Ergül (dodoergul)

4)Yusuf Gürler (@nyusufgurler)

5)Yiğithan Çolakoğlu (@yigithancol)

6)Volkan Ceylan (@volkanceylan53)

7)Akın Palak (akinpalakk)

8)perishan34

9)Samet Şener (@Sametmtrak)

10)Tolga Sezgin (tolga.sezgin14)

11)mertosaker

YEDEK LİSTE:

1)Yavuz Kabataş (yavuz_kabatas)

2)Aykut Soncu (@ayktsncu)

3)Erhan Yeloğlu

4)Burak Ali Koç (@BurakAliKocc)

5)Yusuf Esen (yusufffesen)

ÖNEMLİ NOT: Asil ve yedek talihlilerin 21 Eylül 2018 Cuma günü saat 12.30'a kadar ad, soyad ve iletişim bilgilerini kurumsal@fanatik.com.tr mail adresini göndermeleri önemle rica olunur. Belirlenen süreye kadar iletişim bilgilerini göndermeyenlerin hakkı yedek talihlilere devredilecektir.

Peki nasıl?

Sosyal medya hesaplarınızdan (facebook, instagram, twitter) #shellhelix etiketi ile taraftarı olduğunuz takıma olan tutkunuzu ve takımınızla yola çıkış hikâyenizi ifade eden fotoğraf, metin veya videoları paylaş, Fanatik Yazı işleri tarafından seçilecek olan 11 kişiden biri olma şansını yakala! Shell Helix sponsorluğunda, Fanatik yazarlarıyla derbi heyecanını tribünde yaşa…

Derbi sonrası sizleri neler bekliyor?

Yazarlarımız derbi ile ilgili yorumlarını yazarken, sizlerden de yorumlar alacağız. 26 Eylül Çarşamba günü piyasaya çıkacak olan Fanatik Gazetesi’nde ve fanatik.com.tr üzerinden de, "Shell Helix ile Derbi Özel" sayfasında görüşlerinize yer vereceğiz.

SHELL HELIX YARIŞMASI KATILIM KOŞULLARI

Kampanya, 10.09.2018 ve 20.09.2018 tarihleri arasında 10 gün olarak Demirören Gazetecilik A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kazananlar 20 Eylül Perşembe günü Fanatik Gazetesi sosyal medya hesaplarından (facebook, instagram, twitter) ilan edilecektir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya katılımında mükerrer katılımlar elenecektir. 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.

BİLET KAZANIMI SONUNDA, KAZANAN OKURUN PASSOLİG KARTINA BİLET YÜKLENECEĞİ İÇİN KAZANANIN ÜLKER STADYUMU FENERBEHÇE ŞÜKRÜ SARACOĞLU SPOR KOMPLEKSİ’NE GİRİŞ YAPABİLECEK "FB PASSOLİG" KARTI OLMAK ZORUNDADIR. 

Derbi bileti kazanan okurların İstanbul dışında ikamet ediyor olmaları durumunda ulaşım ve konaklama bedelleri talihli tarafından karşılanacaktır. Kazanan talihlilerin derbi öncesi yemeğe katılımı zorunludur.

Derbi bileti kazanan okurların belirlenen buluşma noktasına kadar ulaşımları talihli tarafından sağlanacaktır.

Derbi bileti kazanan okurların maç sonrası Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nden ulaşımları talihli tarafından sağlanacaktır.

DERBİYİ İZLEME ŞANSI YAKALAYANLARI NELER BEKLİYOR?

29 Nisan 2018 tarihinde oynanan Galatasaray-Beşiktaş derbisinde yine ShellHelix'in katkılarıyla Fanatik yazarları taraftarlarla bir araya gelmiş ve yemeğin ardından derbiyi birlikte izlemişti.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...