Shatalova hayranlarını üzdü

Shatalova hayranlarını üzdü

05 Ekim 2016, Çarşamba 19:25
- A +

Bir dönem İngiltere Premiere Ligi'nde top koşturan Rus futbolcu Pavel Pogrebnyak'ın eşi Maria Pogrebnyak Shatalova , paylaştığı fotoğrafla Instagram'daki takipçilerini hem üzdü hem kızdırdı.

Futbolcu Pavel Pogrebnyak'ın eşi bir güzellik merkezinde liposuction (yağ aldırma) işlemi yaptırdıktan sonra çektiği pozunu takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafına da uygulanan prosedür hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

Genç kadın bedenindeki istenmeyen yağlarda sorunlu bölgeye yönelen soğuk laser uygulamasıyla kurtulduğunu anlattı. Özellikle de bel, karın ve kalça bölgesinde toplanan yağlardan bu şekilde kurtulunabileceğini anlattı.

İşte bu paylaşımdan sonra da Maria Pogrebnyak Shatalova'nın bu pozu kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

Bazıları "Senden geriye hiçbir şey kalmamış" derken bazıları da "Bir deri ve bir kemiksin" yorumunda bulundu.

Bazı takipçileri "Senin ne yüzünde ne de bedeninde böyle bir uygulamaya ihtiyaç yok" diyerek görüşlerini belirtti.

Bir başka takipçisi de "Zaten 42 kilosun yağ senin nerende" diye yazdı.

Maria Pogrebnyak Shatalova, geçtiğimiz haziran ayında "anoreksik" olmakla eleştirilmiş ve "gençlere kötü örneksin" suçlamalarıyla karşılaşmıştı.

Üç çocuk annesi Pogrebnyak Shatalova "Kocam beni bu halimle seviyor. Açlıktan kendimi öldürmüyorum. Hareketli bir yaşam tarzı benimsedim ve hayatımı böyle sürdürüyorum. Böylece de sürekli kalori yakıyorum" diye konuşmuştu.

Genç nesillere kötü örnek olduğuna ilişkin eleştirilere de "Ama ben sağlıklı bir tarz benimsedim. Bol bol su içiyorum, hareket ediyorum, genellikle tavuk, domates, salatalık ve havuç yiyorum. Sadece tatlı içeceklerden ve fast food'dan uzak duruyorum" diye yanıt verdi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.