"Sezon sonu işi biter"

Fenerbahçe, Süper Lig'in 18. haftasında Bursaspor'la karşı karşıya geldi. Saro-lacivertliler mücadeleden 1-1'lik beraberlikle ayrıldı ve maç kazanamama serisini sürdürdü. TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, "Fenerbahçe 3-4 transfer yaparsa bu durum düzelir mi?" sorusunu yanıtladı.

22 Ocak 2019, Salı 15:28
- A +

Fenerbahçe'de maç kazanamama serisi devam ediyor. Süper Lig'de ikinci yarının ilk maçını Bursaspor'la oynayan sarı-lacivertliler mücadeleden 1-1'lik skorla ayrıldı.

TRT Spor'da yayınlanan 'Spor Manşet' programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, "Fenerbahçe 3-4 transfer yaparsa bu durum düzelir mi?" sorusunu yanıtladı.

Fenerbahçe'yle birçok futbolcunun adının anıldığını ifade eden Cem Dizdar, "Yapılacak 1-2 transfer takımın oyununu değiştirebilir. Ancak bu kadar gecikmeyle hiçbir iş kolay düzelmez. Cocu'nun yedeğini daha o görevinin başındayken hazırlanmış olmalıydı. Bütün planları daha önce yapmak gerekirdi." dedi.

Fenerbahçe'de olumlu ya da olumsuz değişen hiçbir şeyin olmadığını ifade eden Cem Dizdar, "Kurulan takımda bir sorun var gibi gelmiyor bana. Süper Lig'in yukarısında yer alan takımlar da süper oyunculardan oluşan takımlar değiller. Ama yukarıdalar... Demek ki bir organizasyon sorunu var." dedi.

Fenerbahçe'nin bu sezon ki iddialarının çok uzağına düştüğünü ifade eden Cem Dizdar, "Fenerbahçe gecikmiş bir şekilde gerinin de daha gerisine düştü. Ersun Yanal tercihinin çok zorlanması, beklentiyi arttırmak baskıyı çok yükseltti." dedi.

Fenerbahçe'nin bu kötü gidişatının faturasının Slimani'ye çıkarılmaya çalışıldığını ifade eden Cem Dizdar, "Dikkat ettiysen Comolli de çıktı aradan. Sezon sonunda onun da işi biter gibi geliyor bana." dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...