Serkan Çömez'in Diyarbakır at yarış tahminleri

Diyarbakır at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Serkan Çömez günün programını değerlendirdi.

11 Eylül 2018, Salı 09:42
- A +
Serkan Çömez'in Diyarbakır at yarış tahminleri

11 Eylül Salı Diyarbakır at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Serkan Çömez günün programını değerlendirdi.

1.AYAK: Günün ilk ayağında son ikinciliğiyle kendini bulan 3 KAZAZEDE ağırlaşan sikletine rağman favori safkanımdır. uzun ara versede guruptan üstün olduğuna inandığım 7 nolu DEDE ÖMER, sprint mesafesini ayarlandığı koşularda mutlak başarı sağlayan 6 nolu BİLEKKAYA, son koşusuna oranla altı kilo indirime gidilen kalite safkan ve kantarmasını çok iyi tanıyan ferit yardımcı ile 4 nolu SAĞANAKHAN ve günün ilk ayağında süprizi gerçekleştirebilecek forma sahip 1 nolu DİLAVERAĞA

2.AYAK: Ayağına çok seri bir tay olan Adana ve Ankarada takibimde olan 8 nolu HUUT alternatif banko olarak siz değerli takipçilerime öneriyorum. Rakip arayanlara son iki yarışına anlama veremediğim 2 nolu HOPA FIRTINASI bu koşuda ters bir yarış koşabilir. koştuğu koşularda beklentilerinin altında performans sergileyen 9 nolu INVINCIBLE LADY ve çok güzel bir kan hattına sahip ilk startında ses getirecek dereceler sergileyen 5 nolu ÜNLÜOĞLU yazılarak geçilebilecek bir ayak

3.AYAK: 3 ve Yukarı dişi atların bir araya geldiği koşuda ilk şansı bomboş kilosu ile son başarılı ikinciliğinden sonra çalışmalarına hızveren 7 nolu BELLA CAVALLO, Ağır kilolar altında kazandığı koşular sonrası formunu dahada yükselten 2 nolu DİŞİDİ, Mesafe ayırt etmeksizin güzel koşular çıkartan 3 nolu AİGAİ, Mesafesinde koşacak olan 5 nolu BEYZAM son koşusuna kesinlikle inanmadığım ağır sikletine rağman koşu gidişatının kendisine uyacak bir koşu bulan 1 nolu AMARİ ve bu tür rakipler arasında günün süprizini gerçekleştirecek orijine sahip 4 nolu PEEKAY yazarak rahat bir koşu izleyebiliriz.

4.AYAK: Diyarbakır SMMMO kupalı koşusunda denk safkanların bir araya geldiği koşuda bu ayağın kapatılması tarftarıyım.

5.AYAK: Günün bölünmüş ikinci maiden ayağında kantarmasını çok iyi tanıyan son koşularında yarışları biraz geride takip etmesinden dolayı ikincilik ve üçüncülkle ayrılan 6 nolu ALWAYS ON MY WİND bugün uygun gurupta banko adayımdır.

6.AYAK: Altılı Ganyanın son ayağında diyarbakır pistinde bir yarış görüp tabelaya yakın bitiren ve bulduğu çok uygun gurupta 7 nolu HACIVAT'ın bu koşuya özenle hazırlandığı duyumunu aldıktan sonra ilk şansı hatta alternatif tek olarak önermek istiyorum. Rakip arayanlara son iki koşusunda kendini tekrar bulan 2 nolu CONİLEŞ, Ayağına seri olan 11 nolu YALAZ BEY mesafeyi kısaltabilirse kendisine şans yaratabilir, gurup ile herzaman baş edebilecek potansiyele sahip 3 nolu KAÇ ŞERİF son koşunun ve günün bombasını 6 nolu PARA SAÇAN gerçekleştirebilir.

3,7,6,4

2,9,5

1,2,3,5,7

3,4,6,4,7

6

2,11,7,3

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.