Serel Yereli makyajsız yakalandı!

Bir ayağı Londra’da olan şarkıcı-oyuncu Serel Yereli (22) önceki gün Nişantaşı’ndaydı.

10 Ekim 2018, Çarşamba 10:55 Son Güncelleme: 10 Ekim 2018, Çarşamba 10:57
- A +

Sıfır makyajla dolaşan Serel Yereli objektifleri fark edince A4 kağıdı ile yüzünü kapatmaya çalıştı.

Ardından hızla uzaklaştı.

Hürriyet'ten Sinem Vural'ın haberine göre, Tina Turner'ın hayatını konu alan "The Tina Turner" müzikalı Rock Müzikalleri projesinin repertuvarına alındı. 

Projede Tina Turner'ın geçtiğimiz günlerde çıkardığı single ile büyük ilgi gören Serel Yereli canlandıracak. 

Serel Yereli, İngiltere'deki listelerde yükselen ve radyolarda çalan şarkısının başarısı için şunları söyledi: ''Babamın ölümüyle hayallerime ulaşmak için yeni yollar aramam gerekti. Buraya sıfır maddi imkanla geldim. Sadece turist vizem vardı. Yaptığım büyük cesaret işi değil. Beni bu mücadelede yorgunluk, düzen eksikliği ve uykusuzluk çok yıprattı.''

Serel Yereli'nin mini etekli fotoğrafı takipçilerinden tam not aldı. Serel Yereli daha önce de üstsüz ve çıplak pozuyla gündeme gelmişti.

Tatil için İtalya'nın Milano şehrini seçen ünlü oyuncu Serel Yereli, sıcaktan bunalıp üstsüz kalmıştı. 

'Ohh hava sıcaktı soyunduk, kimse de dönüp 'sen ne yapıyorsun' demedi' diyen Serel Yereli o anların videosunu Instory'de paylaşmıştı.

Genç oyuncu, tepkilerden bunalmış olacak ki Instagram hesabını kapattığını Twitter hesabından duyurdu. Bu fotoğraftan sonra genç oyuncu daha önce de gündeme gelmiş eleştirilere sert bir dille yanıt vermişti. 

30 göbek İzmirliyim, bir yere sahip çıkmak ya da ait olmak ne demek? Sülalem biliyor belli ki bu 1! 2.'si 'Yaşasın özgür Avrupa' demek , 'lanet olsun Türkiye demek değildir', okuma-anlama konusundaki problemleriniz size bazı cümleleri hayal dünyanız ile tamamlamayı öğretmiş. Bir şeyi beğenirken diğerini de beğenebilir insan bunu biliyor muydunuz?

Bence deneyin! Instagram'da ona buna salça olarak, huzursuzluk gerginlik çıkararak kendini ülkesi için işe yaramış hisseden herkes istediği kahramanlığı yapsın, yorumları kapatacak halim yok! Buyrun gösterin seviyenizi... 

Ama bütün köklerim bu memlekete aitken, gerçek bir Atatürk çocuğu olarak yetiştirilmiş ve izinden gitmek için elimden geleni yaparken, Avrupa'da müzik yapmaya çalışan,Türkiye'de ekmeğini yiyen biriyken, kim kimi kimin memleketinden kovuyor?

Had, kitaplarda da yazmıyor! Nereden öğreneceksiniz acaba? Namuslu görünmek kimlere kalmış!"

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.