Selçuk İnan - Ayhan Akman geriliminin perde arkası

Selçuk İnan-Ayhan Akman tartışmasına en yakından şahit olan foto muhabirimiz Murat Akbaş, olayın detaylarını yazdı: 1 dakika sürdü, kimse karışmadı.

22 Kasım 2016, Salı 02:30
- A +
Selçuk İnan - Ayhan Akman geriliminin perde arkası
Derbi öncesi kadrolar açıklandığında Selçuk İnan’ı ilk 11’de göremeyince maçta bir gerginlik olacağını hissetmiştim. Hamit’le başlayan, Yasin’le devam eden kulübe gerginliğinin, Riekerink’in bu kararıyla devam edeceği belliydi. İlk 11 sahaya çıkmış, yedekler yerlerini alırken Galatasaray kulübesine en son gelen isim kaptan Selçuk İnan’dı. İlk yarı sessiz sedasız maçı izleyen Selçuk’un, 2. yarı Podolski’yle kenarda ısınırken yüzünden düşen bin parçaydı. 

15 dakika kenarda koştular

Yaklaşık 15 dakika ısındılar. Her iki oyuncu da zaman zaman Fenerbahçe taraftarının tacizlerine maruz kalsalar da ciddi bir şekilde ısınıyorlardı. Eren’in sakatlanıp yerine Cavanda’nın gireceğinin anlaşılmasıyla, Selçuk çok sinirli bir halde kulübeye girip eşofman üstünü fırlattı. O sırada Riekerink kulübe dışındaydı ve olayı görmedi. Bu sırada yardımcı antrenör Ayhan Akman ile Selçuk arasında şiddetli bir tartışma yaşanmaya başlandı. 

Yönetim tatlıya bağlamazsa

Ayhan hoca çok daha sinirli görünüyordu. Kaleci Cenk ve Semih bu tartışmaya en yakından tanık olan isimlerdi ve olayı şaşkınlıkla izlediler. Yaklaşık 1 dakika süren tartışma kimse araya girmeden son buldu. Umarız yönetim bu olay iyice uzamadan bu olayı tatlıya bağlar. Çünkü kaptan Selçuk İnan bu takımda yedek kalabilecek en son oyuncudur.
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...