Selçuk İnan'a: Derbide frikikten atacaksın

Selçuk İnan'a: Derbide frikikten atacaksın

14 Kasım 2016, Pazartesi 13:44
- A +

Kosova maçındaki performansıyla Ay-yıldızlı takımda öz güven tazeleyen Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçına kilitlendi.

Galatasaray orta sahasının Fenerbahçe orta sahasından daha kaliteli olduğunu düşünen Selçuk İnan, yakın arkadaşları Arda Turan ve Burak Yılmaz'la da derbi sohbeti yaptı.

Galatasaray'ın eski yıldızı ve Aslan gönüllü Arda Turan "Mehmet Topal da olmayacak, onlara top göstermemeniz lazım" yorumunda bulundu. Burak Yılmaz ise gol sözü aldığı eski takım arkadaşı ve yakın dostu Selçuk İnan'ı "Kadıköy'de frikikten atacaksın, içime doğuyor" sözleriyle motive etti.

Selçuk'un ayrıca 2 ön liberolu formasyonda partnerinin Tolga olması gerektiğini De Jong'un henüz tempo kazanmadığı görüşünde olduğu ifade edildi.

Kosova maçındaki performansıyla Ay-yıldızlı takımda öz güven tazeleyen Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, pazar günü oynanacak Fenerbahçe maçına kilitlendi. Galatasaray orta sahasının Fenerbahçe orta sahasından daha kaliteli olduğunu düşünen Selçuk İnan, yakın arkadaşları Arda Turan ve Burak Yılmaz'la da derbi sohbeti yaptı. Galatasaray'ın eski yıldızı ve Aslan gönüllü Arda Turan "Mehmet Topal da olmayacak, onlara top göstermemeniz lazım" yorumunda bulundu. Burak Yılmaz ise gol sözü aldığı eski takım arkadaşı ve yakın dostu Selçuk İnan'ı "Kadıköy'de frikikten atacaksın, içime doğuyor" sözleriyle motive etti. Selçuk'un ayrıca 2 ön liberolu formasyonda partnerinin Tolga olması gerektiğini De Jong'un henüz tempo kazanmadığı görüşünde olduğu ifade edildi.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.