Seks robotları piyasaya çıktı!

Seks oyuncaklarıyla tanınan Matt McMullen, kadın seks robotlarından sonra şimdi de erkek model geliştirdi, üstelik biyonik penisiyle de birlikte!

12 Ocak 2018, Cuma 13:27
- A +
Seks robotları piyasaya çıktı

Seks robotları piyasaya çıktı


Yapay zeka teknolojisini de kullanan bu özel oyuncaklar, üretici Realbotix'in iddiasına göre bir insanla çok rahat iletişim kurabiliyor, uyum sağlayabiliyor ve kendi karakteristik özellikleri var.

 

Hürriyet'in haberine göre; Tanesinin maliyeti ise 11 bin pound yani yaklaşık 57 bin TL.Uzmanların iddiasına göre bugün satışta olan seks oyuncakları ve vibratörlere göre bu yeni nesil oyuncaklar çok daha fazla popüler olacak.Son teknoloji sayesinde seks robotu furyası hızla yayılıyor. İnsana oldukça benzeyen seks robotlarından Samantha Avusturya'da tanıtıldığı bir fuarda adeta erkeklerin hışmına uğradı. Samantha'ya ilgi o kadar büyüktü ki robot satışa çıkamadan bozuldu, iki parmağı da kırıldı.
 
Durun daha bitmedi! Seks robotu mucidi Sergi Santos ise ürettiği seks oyuncağıyla yaşadığı cinsellik sayesinde evliliğine renk geldiğini öne sürüyor! İlginç ama gerçek...
 
Yine Santos, seks oyuncaklarına ses bulamamaktan şikayetçi. Gerçek kadın sesi bulup oyuncaklarına eklemek için gazeteye ilan veren Santos, kadınların ses kayıtlarını alması karşılığında da ödeme yapıyor!
 Amaç seks oyuncaklarına gerçek kadın sesi koyup gerçekçiliği artırmak. Ayrıca seks oyuncaklarının bulunduğu bir genelevin ilk kez İspanya'da açıldığını da unutmayalım!
 


Peki seks oyuncakları bu noktaya nasıl geldi? Nasıl ortaya çıktı? Kim geliştiriyor? Neler yapabiliyor?
 


Bunlar seks robotları... İlk cinsel ilişki robotlarını satışa sunan RealDoll şirketi, ürünler hakkında bilgi verirken, diğer yandan kullanıcılar aldıkları bu 'oyuncak'ların görüntülerini bir bir internette yayınlıyor.
 


Mirror'ın haberine göre şirket yaptığı bu özel robotlarda gelişmiş seks oyuncakları, kişilik türünü belirlemeye izin veren ayarlara sahip olacak. 18 ayrı kişiliğe sahip olacak bu seks robotları yapay zeka ile sahibinden de zamanla bir şeyler öğrenecek!
 


Harmony AI isimli özel bir uygulama geliştiren şirket, yapay zekadan gücünü alıyor ve sahibiyle ilgili önemli bilgileri zamanla öğreniyor.
 


Bu şekilde 18 farklı kişilik özelliği kazanabilen bu seks robotları için ‘akıllı’, ‘naif’, ‘seksi’, ‘iyi kalpli’ ve ‘mütevazı’ gibi seçeneklerin, her bir seçeneğin de kendi ölçeği olacağı belirtildi.
 


Ayarlarda ölçek, oyuncağın ‘duygularına’ ayar verecek. Ayarlara göre hareket edip konuşan robotlar, sahiplerine aşık da olabiliyor.
 


Fiyatları 12 bin euroyu bulan seks robotlarını satın alıp evine getiren kullanıcılar görüntülerini internette paylaştı. 
 


İşte seks robotlarının inanılmaz görüntüleri...
 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.