Savaşçı 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Heyecan fırtınasına sahne olan Savaşçı 51. bölüm'ün ardından izleyiciler Savaşçı 52. bölüm fragmanını beklemeye başlamıştı. Merakla beklenen Savaşçı 52. son bölüm fragmanı, yine gerilimi yüksek bir bölümün izleyenlerini beklediğinin habercisi gibi görülüyor.

24 Ekim 2018, Çarşamba 15:42 Son Güncelleme:
- A +

Savaşçı 51. bölümde, Yüzbaşı Kaan Bozok, Türk Kurultayı'nın bulunduğu yere koyulan bombayı Albay Halil İbrahim Kopuz'a haber verirken, zaman kalmadığını, bombayı ancak kendisinin bulabileceğini söyler. Yüzbaşı Kaan Bozok ile ilgili asıl gerçekler, onun asla ihanet etmediğini ortaya çıkarır. Savaşçı 52.bölüm fragmanı ise "Şimdi tarih yazma sırası bir kez daha Türk çocuklarınındır" sözleriyle başlıyor. Yüzbaşı Kağan Bozok’un üzerindeki hain damgasından kurtulmasının ardından paylaşılan son fragmanda, örgüt Kağan Bozok’un gerçek kimliği ile sarsılıyor ve yeni bölümde zorlu bir çatışma yaşanıyor. İşte yeni bölümle ilgili vurucu ipuçları taşıyon 52. yeni bölüm fragmanı...

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.