Emiliano Sala'nın uçaktaki son sözleri ortaya çıktı: "Korkmaya başladım!"

Transferi için Nantes'tan ayrılıp Cardiff'e gittiği sırada uçağı radardan kaybolan Arjantinli golcü Emiliano Sala'nın son sözleri ortaya çıktı. Arjantin basını, 28 yaşındaki futbolcunun WhatsApp'tan arkadaşlarına gönderdiği sesli mesajı yayınladı.

23 Ocak 2019, Çarşamba 12:31 Son Güncelleme:
- A +

Transferi için Nantes'tan ayrılarak Cardiff'e gittiği sırada uçağı Manş Denizi üzerindeyken kaybolan Arjantinli golcü Emiliano Sala'nın son sözleri ortaya çıktı.

Arjantin'de yayım yapan Ole gazetesi, 28 yaşındaki golcünün izine hâlâ rastlanılamayan uçaktayken arkadaşlarına WhatsApp üzerinden gönderdiği sesli mesajların kaydını yayınladı. İşte Sala'nın kayıtlara geçen son sözleri:

"Merhaba kardeşler, nasılsınız çılgın insanlar? Kardeş, ben gerçekten çok yorgunum. Nantes'ta pek çok işlem yaptım ve bir türlü bitmedi, bir türlü bitmedi, bir türlü bitmedi!

Şu an parçalara ayrılacakmış gibi duran bir uçaktayım ve Cardiff'e doğru gidiyorum. Çok çılgınca. Yarın başlıyoruz ve öğleden sonra yeni takımımla antrenmana çıkacağım çocuklar.

Nasılsınız gençler? Her şey iyi mi? Eğer benden 1,5 saat içinde haber alamazsanız beni bulmaları için birilerini göndereceklerinden emin değilim. Korkmaya başladım."

Yunus DİLBER / Fanatik Dış Haberler

YORUM YAZ
Sıradaki haber yükleniyor...