Şair Gençer O'nun Bursa at yarış tahminleri

Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.

06 Ağustos 2018, Pazartesi 11:56
- A +

06 Ağustos Pazartesi Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.

BAŞ AĞA Uygun Rakipler Arasında Yine Kazanabilir

1.Ayak: 1300 metrelik çim yarış ile başlayacak olan altılıda Makambo favorimdir. Arka arkaya iyi sonuçlar alan bu tay After Market’in çim pistte en iyi giden taylarından biridir ve anne tarafındaki sürat nedeniyle de favorimdir. Borantay’ın form durumu bu aralar iyi olup bir kez daha birincilik yapabilir. Bay Jak, Tanzer, My Sweety Boy ve Gölcüklü form durumu ile rakipler arasına yazılabilir. Sürprizi Skorer yapabilir.       

2.Ayak: 1400 metredeki çim yarış hand-15 grubu olup koşu kazanarak gelen formda isimler var. Özellikle bu tip yarışları çok iyi koşan Invisible Woman favorimdir. Kilo avantajı olan Deep Love, Cape Town, Serabım, Lion Flag ve Karahindibaya diğer şans verdiğim atlardır.        

3.Ayak: 2200 metre çim pistte ilk şansı Baş Ağa’ya vermek gerekir. 1800 metre çimde kazandıktan sonra 2200 metrede açık yarışta Altıncı His, Atmacabeyi arkasında üçüncü olan Baş Ağa daha sonra 1800 metrede bir kez daha birincilik yaptı. Kazandığı koşularda geçtiği gruplara göre uygun bir grupta koşuyor olmasıyla banko yazılabilir.         

4.Ayak: İkili tayların bu ilk yarış heyecanında 1000 metrede 1.03’ü gören çalışmalara imza atanlar Nilgün Abla, The Difference, Efe Halil, Adnanbey’dir. Taylara baktığımızda en ilgi çekici orijin The Difference’dır. Amerika’da şampiyon bir ikili tay olup harada da 2018 yılında başarısı artan Shanghai Bobby’nin tayı olan bu tay oldukça uyumlu eşleşmesi ile favorimdir. İlgi çekici taylar veren Deste’nin bu kez Perfect Storm’dan olan tayı Efehalil favoriyi tek yazmayacaklara önerimdir.     

5.Ayak: 2100 metre kum tempo yarışında King Power ilk atımdır. Son startında 2000 metrede üçüncü kalan bu atın genel durumu iyiye gidiyor. Tecrübesi fazla isimlerden Sinyor Şamil rakibidir. Toro toro ve Cruyff ilk rakipler. Daha sonra Körebe, Altınbeşik ve Estergon yazılır.         

6.Ayak: Günün son yarışında mesafe 1300 metre ve kısraklara mahsus bir mücadele olacak. Tecrübesi ile Nazlı Delal ilk şansı alacaktır. Arslandikeni ise form durumunun iyi olması ile rakibidir. Bilgilitay, Karacagüzeli, Ellibeş, Atalante gibi isimlere sürpriz şansı vereceğim.                  

2            2            2            6            5            14

1            8                           //           6            1

3            4                           2            7            //

7            3                                          10          9

6            7                                          2            12

8            5                                          4            4

10                                                       1            3

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.