Şair Gençer O'nun İzmir at yarış tahminleri

İzmir at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.  

08 Mart 2018, Perşembe 12:27
- A +
Şair Gençer O'nun İzmir at yarış tahminleri
08 Mart Perşembe İzmir at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.  
 
COŞKUN ÜSTAD bu kez formu ile öne çıkacaktır
 
1.Ayak: Prenses Melek gibi iyi bir rakibe geçilip ikinci kaldığı koşusu sonrasında Nilsultan bir kez daha takip listemize girdi. Aynı koşuda üçüncü kalan Las Terrenas ise o gün Wind Of girl’ü uzak geçmişti. Daha sonraki yarışında Wind Of girl sürpriz ile 1400 metrede kazanırken tabela dışı kalan Las Terrenas bu kez mesafenin uzaması ile iyi koşabilir. Nice Sun kazandığı koşu sonrasında Beyşehir güzeli, Always First gibi yeterli performans göstermiş isimler ile bu grupta beş at tercih edeceğim.      
 
2.Ayak: Bu koşuya gelen isimler arasında son yarışını beğendiğim Coşkun Üstad ilk atımdır. 1200 metrede Maiden bir koşu kazanmış olan bu atın son dönemde ikinci kez kazanacak formu var. 1400 metrede sulu pistte Baykoç ardında ikinci kalan Coşkun Üstad yeterli formu ile kazanabilir.                      
 
3.Ayak: Son iki yarışında 1900-2000 metrede kazanan Sun Burn mesafe ve piste olan yatkınlığı favori çıkacaktır. Satış koşusu olması nedeniyle ciddi favori olacağı bu yarışta banko yazmak riskli olabilir. Rakipleri arasında Amanos, Hero Admiral, Oasis, King Yavuz hatasını değerlendirebilecek isimlerdir. 
 
4.Ayak: Son iki yarışında önce 1900 metrede Sun Burn önünde daha sonra Red Eye önünde kazanan Mizzen Of Turkey favorimdir. H.Karataş ile koşacak olan bu safkanın rakibi son yarışlarında kazanamayan Wait For It olacaktır. Ancak Fancy Chancy’nin son yarışı beğenimi kazandı sürprizi yapabilir. Bullet Proof ise üzerinde baskı olmayan bu koşuda şanslı diğer isimdir.           
 
5.Ayak:  Kum pistte seriye girer dediğim günden bu yana üç koşu kazanan Serdümen aynen devam edecektir. Bu kez karşısında Bütünay gibi güçlü bir baba kardeşi var.        
 
6.Ayak: Kariyerine 1400 metrede başlayan ve Star Force’un ardında ikinci kalan Rivers Son bu grupta ilk şansı vereceğim isimdir. İlk yarışı olumlu isimlerden Demirnerez, bir koşu gören Güzelat ve tecrübeli isimlerden Contrele Temps yazabileceğimiz diğer atlardır. Kardeşlerinin kazancı tatminkar olan Alpdağı anneden umut verici olup sürprizi yapabilir.   
 
8             3             8             3             2             12
6                            //            5             1             5
7                            3             6                            6
4                            4             2                            4
2                            7                                            2
                                1                           
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.