Şair Gençer O'nun İzmir at yarış tahminleri

İzmir at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.

16 Kasım 2017, Perşembe 12:07
- A +
Şair Gençer O'nun İzmir at yarış tahminleri
16 Kasım Perşembe İzmir at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.
 
Güvendiğim atlar ZORLUAT ve DÖKERSON
 
1.Ayak: Son koşularında KG ile koşan ve performansında artış olan 9 nolu Bahane’nin hand-14 ve hand-15 koşularda iş yapacağı belli oldu. Burun farkla da olsa kazanmış olduğu yarıştan sonra favorimdir. 1400’de Zilli kazanırken ikinci kalan ve yükseliş işaretleri veren İlksen ikinci atımdır. Lady Hatun ve Nişanlıkız iyi durumlarıyla şanslı olacak atlar. Sürprizi ise Kışgülü yapabilir.                      
 
2.Ayak: 1400 metrede ikililerin bu koşusunda istikrarlı koşan Onurbey ilk şansı alacaktır. Dervişağa yavrusu olan tay grupta en başarılı sonuçları alan isimdir. Orijinin hakkını verememiş olan Flying Pegasus son yarışında ikinci olurken çıkışa geçti. H.Karataş ile ikinci şansı alacaktır. Joe Dalton sürpriz adayımdır.                                      
 
3.Ayak: 1200 metrede Çahan önünde kazandıktan sonra Zaferimol ile atbaşı birincilik yaşayan Zorluat daha sonra Derbişah’ın kazandığı iki yarışta koştu. Bu kez rakipleri son derece uygun gözüküyor. Risk alarak tek bırakacağım. Yanına at arayanlara Muratefe, Tornacı ve Özgürünoğlu öneririm.         
 
4.Ayak: Dengeli rakipler arasında ayırım yapmak biraz güç olacak. Bu grupta Bullet Proof son kazandığı koşu ile bir kez daha birinciliğin güçlü adayı gözüküyor. Young Bond, Branzini, Sideli sırasıyla rakipleri olur.        
 
5.Ayak: Fethiye Koşusu 1200 metrede olup Babadöker’in tam mesafesi. H.Karataş’ın iyi tanıdığı bu at ile rakiplerine şans tanımadan çıktığı gibi bitirmesini bekleyebiliriz. My Royal Sun ve Yalpagan ile destek yaparak rahat bir koşu izleyebiliriz.                         
 
6.Ayak: Lady Liz koşu hayatında oldukça başarılı kısraklardan biriydi. Harada ise verdiği tayları henüz çok başarılı başlangıçlar yapmadı. Baydöker’in kardeşi olarak gösterdiği çıkışı Dökerson’dan da bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.  
 
9             6             6             3             1             2
2             1                            2             7            
7             3                            6             4            
5                                            5                             
1                                                                             
 
 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.