Şair Gençer O'nun İstanbul at yarış tahminleri

İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer o günün programını değerlendirdi.

20 Temmuz 2018, Cuma 12:03
- A +
Şair Gençer O'nun İstanbul at yarış tahminleri
20 Temmuz Cuma İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer o günün programını değerlendirdi.

1.Ayak: 1900 metrede yapılacak olan dişilere ait bu yarışta ilk şansı War Reason’a vermek istiyorum. Kazandığı koşulardan ilkinde çok sürpriz geldiği gün 3. At olarak önerdiğim bu atın son yarışında Dökerson önde kaçmış onu kovalamıştı. Yarışta istediği tempoyu verememesine rağmen sonlarda tabelaya tutunan War Reason bu kez İstanbul pistinde 50 kilo olmasıyla şansını değerlendirecektir. İstanbul’da iyi koşuları olan Sinsirella en ciddi rakibidir. Reach The Top, Torun Callas ve Dirty Woman rakip noktasında yazılabilir isimler. Sürprizi Gümüş Kafes yapabilir.

2.Ayak: Magic Ramper grubun en iyi gruplarda koşan atı ancak 51 gn araya gitmesi ile bende geri planda kalacak. Son grup yarışı ölçü olmayan Achilles favoriler arasında olmalı. Space Gray Ankara’dan iyi durumda geliyor. Rüzgar için grup dişine göre ve Last Hernando Maiden olsa da yazılır.

3.Ayak: Kaya Erkkul adına yapılacak olan yarış 2400 metrede olup ilgi çekici bir grup oluşmuş. Abbas Yolcu böylesi rakipleri bulmuşken beyaz bayrak – ayna koşusu yapabilir. Ancak Behramkale stilinde bir rakip ve son dönemde koşular kazandı. Diğer stilinde rakibi ise Stallion Falcon. Bu durumda bekleme yapacak olan Serhuncan, Zümrüthan ve Depository üçlüsü daha şanslı hale gelecektir.

4.Ayak: Kısa-orta mesafeyi farklı koşan Cankurtbey her ne kadar sentetikte çok istikrarlı sonuçlar almış olsa da çim pistte de etkili bir safkandır. Son yarışında Şükrü önünde kazanan bu atın hızlı gitmemesi olası bu yarışta iyi bir zamanlama ile erken başa geçip işi bitirmesini bekliyorum. Banko yazacağım.

5.Ayak: Bölünen Maiden koşunun bu yarışında sürprize açık gözüken tablo var. Tijiware beklentileri karşılayamadıktan sonra yine kalabalık bir gruba düştü. Henna Night, Pin Whell, Bathsheba kapalı kutu isimler. Lord Commander, Heycanlı ve Win For Winners takip listemdekiler. Bir de bomba bir isim var Tuğrabey.

6.Ayak: Günün kapanışı satış2 yarışı ile olacak. Son yarışında güvendiğim ama tabela dışı kalan Alsancaklı’ya bir kez daha şans vereceğim. Buglem, Ünsalmış ve Botan rakipleridir.
 
1. AYAK 2. AYAK 3. AYAK 4. AYAK 5. AYAK 6. AYAK
7 8 1 2 10 1
9 7 5   8 5
4 6 6   4 10
1 13 2   5 4
3 1     11  
8       14  
        16-9  

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...