Şair Gençer O'nun İstanbul at yarış tahminleri

İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.

21 Şubat 2018, Çarşamba 10:36
- A +
Şair Gençer O'nun İstanbul at yarış tahminleri
21 Şubat Çarşamba İstanbul at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.  

AKMAN AĞA Bu Kez Maiden’den çıkar Düşüncesindeyim..

1.Ayak: 1300 metrede yapılacak olan kısa mesafeli bu koşuda çok sayıda safkan birincilik potasında görebileceğimiz isimlerdir. Sahipbey’in son yarışında iyi derece çıkmıştı. 1.18.82 ile kazanan Amankaya arkasında 1.19.85 yapan Sahipbey mesafenin uzamış olması lehine olup favorimdir. Formu ilerleyen İlgilge, Alderamin ve Kutup diğer şans verdiğim atlardır. Daha sonra Kınalıkuzu ve Kafkasoğlu’na sürpriz şansı vereceğim.  

2.Ayak: Verdiği aradan sonra 1300 metrede dönüş yarışı iyi olan Cep Durak son yarışında 1500’de yine iyi koşmuş ve üçüncü kalmıştı. Üst üste iki koşusu da başarılı olan bu arıkan favorimdir. Blane girl, Gölalan, Börteçine ve Impassible girl diğer şans verdiğim atlardır.      
 
3.Ayak: 7 Şubat’ta 1300 metrede yapılan koşuda ikincilik yapan Bay Şubar ilk şansı alacak isimdir. Şartlı-1 galibi olan bu erkek tay ilk yarışından sonra verdiği araya rağmen çok iyi koşmuştu. Aynı yarışta yol sıkıntısı çeken Mister Görkem ise düzlükte çok ara kapatıp üçüncü kalmıştı.         

4.Ayak: Mesafe koşularının başarılı atı Şahinter son yarışında Kocaeli pistinde başarısız kalmıştı. Bekleme koşusu yapan atların fazla odluğu yarışta risk alarak önde kaçması halinde kazanması olası gözüküyor. Gümbürgümbür ve Gözyaşı Gecesi rakibi atlardır.  

5.Ayak:  Son yarışında favorilerden biri olan Akman Ağa beklenen yarışını yapmasına rağmen düzlükte iyi koşan rakibi İzyaz’ın sprintine direnemedi ve ikinci kaldı. Bu kez Uğur’un atını tanımış olmasının avantajı ile kazanmasını bekliyorum.  

6.Ayak: 1200 metrede zor bir yarış olacak. Sürpriz bir sonucun çıkması beklenen yarışta sıralamam; Prince Of The South, Qaviy, Royal Story, Makaracı Çocuk, Toprakhan, Berbatov, Irish Country ve Brave Feet şeklindedir.  

1    5    1    2    1    2
4    4    3    4         10
10    11         5         13
7    2                   17
6    10                   1
5                        4
                         6-9
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.