Sadri Şenerden olay sözler!

Trabzonspor eski kulüp başkanı Sadri Şener,katıldığı bir televizyon programında 2.5 yıl görevde kalan kötü bir yönetimin bıraktığı izleri toparlamanın Muharrem Usta ve yönetimine kaldığını söyledi. Şener, mevcut yönetimin teknik adam seçiminin ise yanlış olduğunu belirtti.

09 Şubat 2016, Salı 13:25
- A +
Sadri Şenerden olay sözler!
Trabzonspor eski kulüp başkanı Sadri Şener, Kadırga TV'ye telefonla katılarak İbrahim Hacıosmanoğlu ve yönetimine göndermede bulundu. Şener, futbol takımına  da ağır eleştiride bulundu.

Sadri Şener, Trabzonspor'da yaşananlara gittikçe uzaklaştığını belirterek, "Hep ben mi bir şey söyleyeceğim. Gittikçe uzaklaşıyorum. Gördüğüm kadarıyla bu oyuncuların hiç biri Trabzonspor'da oynayacak tipler değil. Bu yönetimden önce görevde 2.5 yıl kalan kötü bir yönetimin bıraktığı izler bunlar. Bu çöküşü toparlamak da Muharrem Usta ve yönetimine düştü. Camianın morallini bozuk olması normal, heyecan vermiyor takım. Hiç bir yerde iddian kalmadı. Taraftar kimseyi cezalandırmıyor. Eski yönetimi ibra bile ediyorsun" ifadelerini kullandı.
Trabzonspor revire döndü!


"USTA'NIN İŞİ KOLAY DEĞİL"

Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, mevcut yönetimin işinin kolay olmadığını da belirterek, "Muharrem Usta'nın işi kolay değil. O paraları ödemek de kolay değil. Nasıl bu hallere düşürmüşler. Ödenemez noktalara gelmişler, adam ne yapsın. Ona ben sordurdum. Baktın mı tabloya, o da herhalde biliyordu tabloyu, yani bir sürpriz olmadı diye düşünüyorum" diye konuştu.

Şener, mevcut yönetim kurulunun teknik adam seçiminin yanlış olduğunu belirterek, sözlerini şöyle tamamladı:

"Hami veya ona benzer biri farketmez. Koca Trabzonspor'a hocalık yapacaksın. Trabzon'daki dengeleri bilmiyor musunuz herkes bir tarafa çekiyor. Allah yardımcıları olsun. İnşallah kırılmazlar, üzülmezler"
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...