Russell Westbrook: Zaza Pachulia kasten üzerime düştü!

Oklahoma City Thunder'ın yıldızı Russell Westbrook, Warriors mağlubiyeti sonrası yaptığı açıklamada Zaza Pachulia'nın üzerine bilerek düştüğünü söyledi.

25 Şubat 2018, Pazar 13:35
- A +

Oklahoma City Thunder'ın süper yıldızı Russell Westbrook, Golden State Warriors'ın pivotu Zaza Pachulia'nın Warriors karşılaşmasında kasten üzerine düştüğünü düşünüyor. (Sportando)

ESPN'in haberine göre Westbrook ve Young ribaund alırken birbirleriyle çarpışarak yere düştüler. Yanlarında duran Zaza Pachulia ise kimse ona çarpmamasına rağmen Westbrook'un üzerine düştü.

Basın mensupları karşılaşma sonrası Westbrook'a olayı sorduklarında, Westbrook, "Ne demek ne oldu? Ne olduğunu düşünüyorsunuz? Yalan söylemeyin, pozisyonu tekrar tekrar gördünüz. Ne oldu?" dedi.

Muhabir: "Bacağınızın üzerine düştü."
Westbrook: "Teşekkürler. Bana cevabını bildiğiniz soruları sormayın."
Muhabir: "Onu gördünüz mü?"
Westbrook: "Ne gibi görünüyordu? Ona kimse dokundu mu? Evet ya da hayır?"

Muhabir: "Ben pozisyonun tekrarını görmedim."
Westbrook: "Görmedin mi? Bana görmediğin bir şey ile ilgili mi soru soruyorsun? Eğer görmediysen, bu soruyu bana sorma. Bana saçma sorular sorma. Açıkçası, bunu kasıtlı olarak yaptı. Ona kimse dokunmadı ve bacağımın üzerine düştü, beni incitmeye çalıştı."

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.