Rıdvan Dilmen: Mehmet Topal'ın gideceği takım...

Fenerbahçe'de transferde takıma katılan ve katılacak isimlerin yanı sıra takımdan ayrılan isimler de belli oluyor. Sarı-lacivertlilerde bu isimlerin başında en dikkat çekeni Mehmet Topal oldu. Tecrübeli futbolcuyla karşılık anlaşmaya varılarak sürpriz bir şekilde ayrılık gerçekleştirildi. "NTV Digital'de konuşan spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Mehmet Topal'ın Fenerbahçe'den ayrılmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

02 Temmuz 2019, Salı 17:09 Son Güncelleme:
- A +

Transfer sezonunun şuana kadar en çok konuşulan takımlarından biri olan Fenerbahçe'de çalışmalar devam ediyor. Sarı-lacivertli takıma katılan ve katılacak isimlerin yanı sıra takımdan ayrılan isimler de belli oluyor. 

Sarı-lacivertlilerde bu isimlerin başında en dikkat çekeni Mehmet Topal oldu. Tecrübeli futbolcuyla karşılık anlaşmaya varılarak sürpriz bir şekilde ayrılık gerçekleştirildi.

"NTV Digital'de konuşan spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Mehmet Topal'ın Fenerbahçe'den ayrılmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Mehmet Topal'ın takımdan ayrılmasına anlam veremediğini ifade eden Rıdvan Dilmen, "Bugün kimse kimseye 2.6 Milyon euro bırakmaz. Mehmet Topal'ı nasıl bilirdiniz? dediğinizde "Oyuncunun ötesinde" denir. O denli şık davranışlarda bulunmuştur." dedi.

Mehmet Topal'ın bundan sonra Beşiktaş, Galatasaray ya da Başakşehir'e gideceğini ifade eden Rıdvan Dilmen, "Mehmet Topal, büyük kulüpler arasındaki transfer rekabetinde "Ya bunu almayalım" denilecek bir oyuncu değildir. Oyunculuğu geriye gitmiştir, performansı düşmüştür. Bunlar ayrı konu ama Mehmet Topal değerli bir karakterdir. O yüzden de Galatasaray ve Fenerbahçe'den ayrılışı da ailesine ve kendisine uygun bir şekilde olmuştur. " ifadelerini kullandı.


YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...