Polisin sözleri, Uslu'yu çileden çıkardı!

Rize dönüşü faciadan dönülen olay sonrasında yaşanan diyaloglar duyanları hayrete düşürdü.

06 Nisan 2015, Pazartesi 08:00
- A +
Polisin sözleri, Uslu'yu çileden çıkardı!
Fenerbahçe kafilesini taşıyan otobüsün Sürmene-Araklı arasında viyadükte uğradığı silahlı saldırı sonrası emniyet güçleri ile Fenerbahçe kafile başkanı, genel sekreter Mahmut Uslu arasında yaşanan diyaloglar duyanları hayrete düşürdü.

Takımı yandan ve arkadan takip eden eskortlar yaşanan silahlı saldırının ardından duran otobüsün yanına geldiklerinde durumu anlamaya çalıştı. İlk etapta taş atılması gibi duran olay otobüsteki saçmalar ve şoförün yaralanmasıyla silahlı bir saldırı olduğu şüphesini arttırdı.

Bu esnada polis devreye girerek “Başka bir otobüsle devam edelim” derken, Uslu “Biz zırhlı araçla Trabzon Havaalanı’na gitmek istiyoruz. Az ilerde tekrar bir saldırıya uğramayacağımızın garantisi var mı? Siz neden bahsediyorsunuz” cevabını verdi.

‘HAREKET ETTİRMEM’

Emniyet güçlerinin “Abartmayın, gerinizde yerde duran taşlar var. Atılan kurşun mu, taş mı daha emin bile değiliz” sözleri üzerine sinirlenen Mahmut Uslu bu sefer kızgın bir tonla, “Ben size can güvenliğimiz yok diyorum siz bana bir an önce yola çıkalım diyorsunuz. Zırhlı araç olmadan bu takımı hareket ettirmem” diyerek isteğini yineledi.

Mahmut Uslu’nun bu çıkışının ardından zırhlı araç olay mahalline gelirken, sarı-lacivertliler yaklaşık 1 saatlik bekleyişin ardından Trabzonspor’a hareket etti.

(Vatan)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...