"Pereira kendini kontrol edemiyor"

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira'nın, Shakhtar Donetsk maçının 60. dakikasında tribüne gönderilmesi geceye damgasını vurdu.

07 Ağustos 2015, Cuma 07:43
- A +
'Pereira kendini kontrol edemiyor'
Teknik Direktör Vitor Pereira’nın, Shakhtar Donetsk maçının 60. dakikasında Fred’e yaptığı hareketten sonra tribüne gönderilmesi geceye damgasını vururken, Portekizli ve Yunan gazeteciler bu olayın kendileri için sürpriz olmadığını dile getirdi.

Portekiz’de yayınlanan Mais Futebol gazetesinin muhabiri Luis Mateus, “Pereira’nın belki de en zayıf noktası çevresinden etkilenmesi. Hareketlerini ve duygularını kontrol edemiyor. Bu durum bizim için sürpriz değil” ifadelerini kullandı.

Yunanistan’da Olympiakos’u takip eden Gazzetta muhabiri Thodoris Vasilis ise “Yunanistan’dan kupalarla ayrıldığı doğrudur. Ancak iki kupaya rağmen Yunanistan’da hiçbir dostu yok neredeyse. Burada iyi izler bırakmadı. Siz onu sürekli etrafına gülerken görebilirsiniz. Mağlubiyetlerden sonra bile suratında gülümseme olur. Kendisi Jack Nicholson’ın, The Shining filmindeki karaktere çok benzer, çok tutkuludur. Ama her zaman üzerinde bir baskı hisseder” yorumunu yaptı.

(Milliyet)

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...