Pereira gençleri kampa çağırdı

Başlattığı yeni yapılanma doğrultusunda ilk olarak teknik direktör Pereira'yı takımın başına getiren Fenerbahçe'de Portekizli hoca genç oyuncuları da kampa çağırdı.

13 Haziran 2015, Cumartesi 12:34
- A +
Pereira gençleri kampa çağırdı
Fenerbahçe'de yeni teknik direktör Vitor Pereira, imza töreninde söylediği gibi tüm oyuncuları yakından takip ettiğini gösterdi; Recep Niyaz, Beykan Şimşek ve Hakan Çinemre gibi genç oyuncuları kamp kadrosuna aldı.

İmza töreninde Fenerbahçe'nin her oyuncusunu çalışıp öğrendiğini ve kısa sürede tanıdığını ifade eden Pereira, genç oyunculara da kapıları kapatmadı.

Sezonu Adana Demirspor'da kiralık olarak geçiren 20 yaşındaki forvet  Beykan Şimşek, takım arkadaşı 21 yaşındaki stoper Hakan Çinemre ve sezonu Samsunspor'da bitiren 20 yaşındaki Recep Niyaz, 25 Haziran'daki kampa çağrıldı.


Pereira'dan Alves kararı!
Mini yorum / Hakan Ateşler

Belki de son şansları

Fenerbahçe senelerdir altyapıdan tek bir oyuncu bile çıkaramamıştır. İzmirspor'dan gelen Semih Şentürk yarı altyapı çıkışlı sayılır, o kadar. Stat ve tesisler tamamlandıktan sonra herkesin beklentisi futbolda başarı ve altyapıdan hem takıma katkı sağlayabilecek hem de satılarak kulübe maddi katkı sağlayacak oyuncuların gelmesiydi. Türkiye'deki her plan gibi bu da tutmadı, olmadı, yapılamadı. Ancak bu 3 oyuncu birkaç sezondur herkesin yakından takip ettiği ve umut  bağladığı oyuncular. Yabancı sınırının kalkmasıyla işleri daha zor ancak taraftar dört gözle olmasa da onların takıma monte edilmesini bekliyor. Tabii ki sadece teknik heyete değil, oyunculara da büyük iş düşüyor. Artık 16-17 yaşında değiller. Bu kamp onların son şansı olabilir.


Beykan Şimşek

Hakan Çinemre

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...