Pepe Beşiktaş'a nasıl geldiğini anlattı!

“İstanbul’da acayip huzurluyum” diyen Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Pepe, “Come to Beşiktaş sloganı benim için çok önemli çünkü insanlar bu sloganı kullanarak bana olan sevgilerini gösterdi. Ben de bu sayede Beşiktaş’a geldim” dedi.

01 Şubat 2018, Perşembe 08:32
- A +
Pepe Beşiktaş'a nasıl geldiğini anlattı!
Yayın hayatına bugün başlayan ve spor yayıncılığında yepyeni bir dönem başlatan Spor Arena Plus, Beşiktaş’ın dünyaca ünlü yıldızı Pepe ile röportaj yaptı. Yazarımız Ayşe Arman Hindistan’dan sordu, Portekizli futbolcu İstanbul’dan cevap verdi. Dijital derginin ruhuna uygun olarak FaceTime’da gerçekleşen röportajda Pepe, çarpıcı ifadeler kullandı:

- İstanbul’da acayip huzurluyum. Ve Beşiktaş’a fayda sağlayabilmek için buradayım.

- Ben kendimi Tanrı tarafından seçilmiş biri gibi hissediyorum. Şanslıyım çünkü pekçok başarı yaşadım.

- Maritimo takımı Brezilya’ya bizim forveti izlemek için gelmişti. Ben de forvetin yanında eşantiyon gittim!

2018 Ocak ayı biten transferler

- ‘Come to Beşiktaş’ sloganı benim için çok önemli çünkü bu slogan beni Beşiktaş’a getirdi. İnsanlar bu sloganı kullanıp bana olan sevgilerini gösterdiler. Ben de bu sayede geldim.

- ‘Pepe’ daha uzun, daha cüsseli anlamına geliyor.

- Aptal biri, futbolcu olamaz!

- Maçtan önce seks yapmışsın, yapmamışsın benim adamlığımı belli bir seviyeye çıkarmaz ya da düşürmez. Bir de tabii seksi kiminle yaptığınız da önemli. Eğer doğru insanla yapıyorsanız, sorun teşkil etmez.

- Simit şahane. İnce belli bardaktan çay içmeyi de öğrendim. İlk geldiğinde belinden kavrıyordum, elim yanıyordu. Baktım, ince belliden çay içme taktiği var, ben de öğrendim.

Malaga Cenk Gönen'in sözleşmesini feshetti

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...