Palermo'nun yeni başkanı Baccaglini, dövmeleriyle dikkat çekiyor!

Palermo'nun 33 yaşındaki yeni başkanı Paul Baccaglini, dövmeleri, aykırı kişiliği ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor.

07 Mart 2017, Salı 16:44
- A +

Palermo'nun 33 yaşındaki yeni başkanı Paul Baccaglini, dövmeleri, aykırı kişiliği ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Amerikan bir babadan ve İtalyan bir anneden dünyaya gelen Baccaglini, eğitiminin ardından medya sektörüne atıldı. Radyo ve televizyon dünyasında ismini duyuran genç işadamı, 2009 yılında finans sektörüne atıldı.

Sempatik ve aykırı tavırlarıyla dikkatleri üzerine çeken Baccaglini, tüm vücudunu kaplayan dövmelerle de ilgi topladı.

Futbol kulübü olan Palermo'nun tüm hisselerini alarak başkanlık koltuğuna oturan Baccaglini, gençliğinde Padua takımında basketbol oynamıştı.

Başkan olmasının ardından ilk icraatinin yeni bir stadyum olacağını belirten Baccaglini, 100 milyon Euro transfer bütçesini masaya koymak yerine, Amerikan tarzı takım yönetme şeklini benimseyeceklerini vurguladı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.