Ozan Tufan yorumu: Ya hebadır, ya da feda!

Fenerbahçe'de forma giyen Ozan Tufan'ın takımdaki geleceği belirsizliğini koruyor. Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, kulüp televizyonunda yaptığı açıklamada kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'la ilgili 'Kendisiyle geleceği hakkında konuşacağım' demişti. Comolli'nin Ozan Tufan'la görüştüğü ve genç futbolcunun artık takımda düşünülmediği iddia edildi. TRT Spor'da yayınlanan Spor Manşet programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, konuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

22 Kasım 2018, Perşembe 14:54
- A +

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, kulüp televizyonunda yaptığı açıklamada kadro dışı bırakılan Ozan Tufan'la ilgili 'Kendisiyle geleceği hakkında konuşacağım' demişti. Comolli'nin Ozan Tufan'la görüştüğü ve genç futbolcunun artık takımda düşünülmediği iddia edildi. TRT Spor'da yayınlanan Spor Manşet programında konuşan yazarımız Cem Dizdar, konuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ozan Tufan - Comolli görüşmesini değerlendiren Cem Dizdar, "Demek ki olmamış. Comolli, oyuncunun düşünsel gelişimi yeterli bulmamış ve öz eleştiri mekanizmasının işletmediğini düşünüyor. Comolli'nin kafasına yatmamış. Fenerbahçe'nin Ozan Tufan için ödediği 7 milyon küsur bonservisi bedeline yazık olmuş"dedi.

Ozan Tufan'ın çok zaman kaybettiğini ifade eden Cem Dizdar, "Bu kadar zaman kaybı bir oyuncu için iyi değildir. Tam öğreneceği zamanları ya kendisi feda etti ya da kulübüyle birlikte heba ettiler. Bu ya hebadır, ya da fedadır. Hangisi doğrudur Ozan için kestiremiyorum" dedi.

YORUM YAZ

Sıradaki haber yükleniyor...