Ozan Tufan olayında şaşırtan gelişme! Arabayı kimden aldı?

Ozan Tufan olayında şaşırtan gelişme! Arabayı kimden aldı?

24 Mayıs 2017, Çarşamba 10:54 Son Güncelleme: 24 Mayıs 2017, Çarşamba 11:02
- A +
Fanatik - Özel

Fanatik - Özel

Dün tüm Türkiye "Ozan Tufan gözaltına alındı" haberiyle güne uyandı.

Ancak gerçek sonradan ortaya çıktı. Ozan Tufan gözaltına alınmamıştı. Satın aldığı ikinci el Audi R8 marka lüks otomobil eksik vergi ödenerek ülkeye sokulmuştu.

Ozan Tufan ise durumdan habersiz otomobili satın almış ve hala biniyordu. Yapılan operasyonla Ozan Tufan'ın 600 bin TL civarındaki aracına da el konuldu.

Ozan Tufan bu durumda mağdur sıfatıyla ifade vermeye gitti. Kulüpten de zaten bu doğrultuda açıklama yapıldı.

Fanatik, Ozan Tufan'ın yaşadığı bu olayın tüm detaylarına ulaştı. Ozan Tufan'ın satın aldığı lüks otomobile aracı olan galericiyi ise herkes tanıyor.

O galerici Milli Takım'da çıkan olaylara ismi karışan "Galerici Erkan" Erkan Özkaya...

Galerici Erkan, Ozan Tufan'a aracı tavsiye eden ve "arkadaşımın aracı alabilirsin" diyen aracı olan kişi... Dün yapılan operasyonda Erkan Özkaya da gözaltına alındı ve ifadesine başvuruldu. Daha sonra serbest bırakıldı.

Ozan Tufan'ın 600 bin TL'ye satın aldığı aracın tüm evrakları ise sahte çıktı ve yetkililer tarafından araca el konuldu.

İkilinin Instagram'da bir yan yana bir çok fotoğrafı bulunuyor.

4 büyük takımdaki bir çok futbolcunun arkadaşı olan Galerici Erkan'ın ortağı ise Fatih Terim'in damadı ve Emre Belözoğlu'nun yeğeni Volkan Bahçekapılı...

Volkan Bahçekapılı'nın Instagram hesabında şirketin internet sitesinin yazdığını da görebilirsiniz.

Hatırlanacağı üzere A Milli Takım'ın EURO 2016 sonrası çıkan tartışma haberlerinde Erkan Özkaya'nın da ismi geçmiş Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan kim bu galerici Erkan diye bir yazı yazmıştı...

Fransa'daki Avrupa Şampiyonası'nda hayal kırıklığı yaratan A Milli Futbol Takımı'nda yaşanan krizlerin perde arkası bir bir ortaya çıkıyor. Hürriyet gazetesinden Mehmet Arslan 'Galerici Erkan' olarak tanınan isimi şu sözlerle anlatıyor:

ARDA İLE SELÇUK'UN ARASI BÖYLE AÇILDI

ARDA İLE SELÇUK'UN ARASI BÖYLE AÇILDI

Galerici Erkan' kim, ben bilmiyorum. Ama son günlerde çokça konuşulan bir isim. Söylenenler şu:- Galerici Erkan, Selçuk İnan ile sohbet ederken, “Milli Takım’da Arda Turan’ın ağırlığından söz ediyor. Ve hatta, Emre Belözoğlu’nun takıma alınmama gerekçesi olarak Arda’yı işaret ediyor.- Galerici Erkan daha sonra yemeden içmeden tüm konuşmaları Emre’ye aktarıyor. Emre de, Arda’yı arayarak rahatsızlığını bildiriyor. Ve dolayısıyla Selçuk ile Arda’nın arası açılıyor.

Erkan Özkaya'nın sosyal medya hesaplarına girdiğinizde, özellikle de Fatih Terim'in damadı Volkan Bahçekapılı ile çok yakın olduğu anlaşılıyor. EURO 2016 için Fransa'ya da giden Özkaya, milli takım kampından futbolcularla çektirdiği fotoğrafları da paylaşmış...

EN YAKIN ARKADAŞLARI SELÇUK VE BURAK

EN YAKIN ARKADAŞLARI SELÇUK VE BURAK

Erkan Özkaya, 10 Mayıs 2013'te Hürriyet Gazetesi'nde yayımlanan röportajında, Emre Belözoğlu ile aynı mahallede büyüdüğünü anlatmıştı. 2013'te şarkıcılığa soyunup 'Bay Bay' adlı bir maxi single çıkaran Özkaya, aynı zamanda futbolcu menajerliği yaptığını da ifade etti. 'Galerici Erkan' futbolcular arasında en yakın arkadaşlarının Selçuk İnan ve Burak Yılmaz olduğunu da söylemişti.

EMRE SAYESİNDE FUTBOL CAMİASINA GİRDİ

EMRE SAYESİNDE FUTBOL CAMİASINA GİRDİ

Özkaya o dönem şöyle demişti: "Çok küçük yaşlarda başladım futbola. 10 yaşlarında falandım sanırım. Altı sene oynadım, sonra bir sakatlık geçirdim ve bırakmak zorunda kaldım. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’ni bitirdikten sonra da ticarete atıldım. Emre Belözoğlu benim çok eski arkadaşımdır, aynı mahallede büyüdük diyebilirim. İşte onun sayesinde futbol camiasına girdim, derken bir menajerlik şirketinde işe girdim. Futbol menajerliği yapıyordum..."

DEMET AKALIN ALBÜM SÖZÜ VERDİ AMA...

DEMET AKALIN ALBÜM SÖZÜ VERDİ AMA...

Futbolcu menajerliğine başladığında en büyük desteği Emre Belözoğlu, Selçuk Şahin, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan'dan gördüğünü açıklayan Erkan Özkaya, geçmişte Demet Akalın'ın kendisine bir albüm sözü verdiğini ancak tutmadığını da anlatmıştı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.