Ozan Bulkaz: Anadolu’dan bir takım daha Süper Lig’e veda etti

Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’un başantrenörü Ozan Bulkaz, Fenerbahçe Beko maçının ardından açıklamalarda bulundu. Bulkaz, "Üzücü bir dönem geçirdik ve neticesinde Anadolu’dan bir takım daha Süper Lig’e veda etti." dedi.

10 Mayıs 2019, Cuma 21:18
- A +
Ozan Bulkaz: Anadolu’dan bir takım daha Süper Lig’e veda etti

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 30. ve son hafta maçında Fenerbahçe Beko’ya 138-62 yenilen Adatıp Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol’un başantrenörü Ozan Bulkaz, "Üzücü bir dönem geçirdik ve neticesinde Anadolu’dan bir takım daha Süper Lig’e veda etti." dedi. Bulkaz maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, sezonun son maçını oynadıklarını ve Sakarya iline teşekkür ettiklerini söyledi.

Tarafların son maçta gösterdikleri destekten dolayı mutluluk duyduklarını aktaran Bulkaz, "Üzücü bir dönem geçirdik ve neticesinde Anadolu’dan bir takım daha Süper Lig’e veda etti. Tabii ki bunlar hoş değil ama yaşandı. Burada emeği geçen herkese özellikle Sakarya halkına ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Son ana kadar ellerinden geleni ve fazlasını oyuncularla yaptıklarını vurgulayan Bulkaz, genç oyunculara teşekkür ederek, "Bizden yana da hakkımız helal olsun. Sakarya halkına teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...