Overkill’s The Walking Dead için Kapalı Beta düzenlenecek

Zombi katliamı için geri sayım başladı! Merakla beklenen Overkill’s The Walking Dead için Ekim ayında PC platformunda kapalı beta başlayacak. Betaya erişmek isteyenlerin, oyunu ön siparişle satın almaları gerekiyor. Geliştirme ekibi dün yapılan bir canlı yayın sırasında duyuruyu yaptı.

10 Eylül 2018, Pazartesi 10:51
- A +
Overkill’s The Walking Dead için Kapalı Beta düzenlenecek

Oyunun standart sürümünü ön sipariş veren oyuncuların beta koduna erişimi olacak. Deluxe Edition’u ön sipariş verenler, diğer oyuncularla paylaşabilecekleri dört koda erişebilecekler. Overkill’s The Walking Dead Kapalı Beta 9 Ekim’de başlayacak.Overkill’s The Walking Dead, Robert Kirkman’ın popüler çizgi roman serisine dayanan, birinci şahıs hayatta kalma oyunu olacak. Oyun en fazla dört oyuncuyu destekleyecek. Canlı yayın sırasında gösterilen oyun, bu yaz Gamescom sırasında gösterilen ve Underpass olarak bilinen bir bölüme sahip. Ayrıca, E3 2018’de yeni bir fragmanla birlikte oyunun çıkış tarihi duyuruldu. 

Overkill’s The Walking Dead, PS4, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. PC versiyonu diğer platformlardan daha önce 6 Kasım’da piyasaya sürülecek, konsol versiyonu ise 9 Kasım’da yayınlanacak. (Psoyun.com)


YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...