Osman Yılmaz'ın Bursa at yarış tahminleri

Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Osman Yılmaz günün programını değerlendirdi.

25 Haziran 2018, Pazartesi 10:15
- A +
Osman Yılmaz'ın Bursa at yarış tahminleri
25 Haziran Pazartesi Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Osman Yılmaz günün programını değerlendirdi.

Formda TOMİRİS Bankom

1.AYAK: Formunun zirvesindeki BAY JACK sevdiği çim pistte hafif kilo avantajı ile birinciliğin en güçlü adayı olacaktır. İstanbul sentetik pistteki son yarışını kesinlikle ölçü almadığım JETTAY bu kez yatkın olduğu çim pistte uygun grupta en ufak hatayı affetmeyecektir. Aradan sonraki yarışlarında açıklarını kapattığını gösteren KRAL EGE yakaladığı güzel formu ile üst sıraları zorlayacaktır. Son yarışında bekleneni veremese de iyi durumdaki HARPUTLUNUN OĞLU şans verdiğim isimlerden. Son yarışlarını ölçü almadığım KING OF ROCK uyumlu binicisi ile rakiplerine zor anlar yaşatacaktır.

2.AYAK: Ankara'da sert grupta start aldığı son yarışını kesinlikle ölçü almadığım ADİLABİ uygun grupta kendisini iyi tanıyan binicisi ile fotoyu önde geçmeye yakın gördüğüm isimdir. Son haftalarda yarışları üst üste gelse de tatminkar yarışlar koşan YARİSSA hafifleyen kilosu ile rakiplerini avlayabilir. Son yarışlarını ölçü almadığım ASLANSÜTÜ yatkın olduğu pist ve mesafede üst sıraları zorlayacaktır. Tabelayı tamamladığı son yarışında değişen takının yaradığını gösteren KARAZEYTİN muhafaza ettiği formu ve hafif kilosu ile en ufak hatayı affetmeyecektir.

3.AYAK: Art arda tabelada yer aldığı yarışlarıya nedenli formda olduğunu gösteren STARBABA sevdiği pist ve mesafede rakiplerini avlayacaktır. Son yarışında dikkatleri üzerine çeken CUPIDS ARROW geliştirdiği formu ve hafif kilo avantajı ile birincilikle tanışabilir. Son startında Starbaba ile atbaşı birinciliği paylaşan formda FAITHFUL WOLF bu kez rövanşı rakibinden alabilir. Geniş kuponlarda LARRY BIRD ve BABA DİNO bence ihmal edilmeyecek isimlerdir.

4.AYAK: Birincilikle tanıştığı yarışı ardından Kocaeli'nden formda gelen ENERGİN, son yarışlarında bekleneni veremese de bu kez farklı koşacak duyumlarını aldığım YUMRUK, çim pistte start aldığı son yarışlarını ölçü almadığım MAHPERVERKIZ arasındaki birincilik mücadelesi nefesleri kesecek. Ayırt etmeden bu üç safkanı kuponlarda bulundurmakta fayda var.

5.AYAK: Zorlanmadan kazandığı yarışı ardından koruduğu mükemmel formu ile TOMİRİS yatkın olduğu pist ve mesafede günün sağlam kaseli olacaktır.

6.AYAK: Tabelada yer aldığı son yarışında dikkatleri üzerine çeken HEVESKAR son ayakta öncelik vereceğim isimdir. Son yarışlarını ölçü almadığım ERTECİMER iyi hazırlandığı bu koşuda üst sıraları zorlayacaktır. Çim pistte noksan koşsa da formda AYÇANAZ uygun grupta fotoyu önde geçebilir. Son yarışlarını kesinlikle ölçü almadığım HANAMINOĞLU bu kez uyumlu binicisi ile müsait grupta en ufak hatayı affetmeyecektir.

6,5,8,2,3
4,7,8,10
4,7,1,3,2
5,6,2
2
7,6,2,4
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.